Olomouc – Slavia 2:3 (kon.) | Jihlava – Liberec 5:4 (1:0 po s.n.) | Kometa Brno – HC Plzeň 6:3 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 4:3 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Pardubice – Kladno 3:2 (kon.)
Zlín – Sparta Praha 2:3 (kon.)
Piráti Chomutov
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
cz Sobota 22.11.2014, 12:30 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Piráti nakonec složitou koncovku ubránili a připisují si tak důležité vítězství v boji o postup do play off. Vítěznou branku má na svém kontě Petr Macháček.

Ode mě je to pro dnešek vše, u dalšího hokejového přenosu na Onlajny.com se budu těšit na shledanou! (14:35:42)

60:00

59:50
    Hawlíkovu ránu chytá Lukeš.

59:47
    Ještě komplikace pro Piráty. Vyloučen je Lukáš Dubeň (CHM) za úder do oblasti hlavy a krku, a to na dvě plus deset minut.

58:57
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Wanecki nestihl ani vybruslit z brány a jeho tým už v útočném pásmu skóroval. Skvělou ranou se prezentoval JAKUB GELNAR a snížil na rozdíl jediné branky! Asistence: Patrik Demel.

58:45
    Piráti hrají v plném počtu.

58:33
    Lukešova klec je ze svého stanoviště. Oddechový čas pro hosty.

56:44
    Další vyloučení z řad domácích. Lukáš Dubeň (CHM) podrazil soupeře a oslabil svůj tým. Jedna z posledních šancí pro Vítkovice.

56:33
    Šťovíčkova střela z otočky skončila mimo.

56:02
    Puk je mimo hřiště, vhazuje se ve středovém kruhu.

55:47
    Domácí jsou kompletní. Skvěle ubráněné oslabení v tuto klíčovou chvíli.

55:18
    Lukeš chytá střelu od modré.

54:57
    Tentokrát v samostatném úniku Chrpa, ten zkusil naznačit střelu a provést kličku do forhendu. hostující gólman předvedl další výtečný zákrok.

53:45
    Piráti jeli dva pouze proti brankáři Waneckému, střelu Kellersteina mezi betony hostující brankář vychytal!

53:37
    Václav Cestr (CHM) podrazil soupeře a je potrestán dvěma minutami.

52:37
    V posledních minutách jsou častěji v útočném pásmu hosté, Piráti se jen osvobozují.

51:32
    Wanecki raději přikryl puk u levé tyče.

51:04
    Zmatek před vlastní bránou vyřešil Dubeň odpálením kotouče do rohu.

49:30
    Kafka v situaci tři na dva nedokázal zakončit.

48:32
    Tejnor tečoval Wágnerovu přihrávku těsně mimo!

Kryštof Kousal

Góly a asistencie: 16. Petr Macháček (Jirušek, Huňady), 31. Chrpa (Macháček, Wágner), 32. Hierman (Chrpa), 44. Petr Macháček (Meliško, Jirušek) – 18. Sysala (Gelnar), 30. Hawlík (Gelnar, Sysala), 59. Gelnar (Demel)

Piráti Chomutov: Lukeš – Meliško, Páleník, Hierman, Cestr, Dubeň, Černý, Tejnor – Procházka, Wágner, Šťovíček, A. Macháček, Jirušek, Tupý, Bednář, Janák, Kellerstein, Huňady, P. Macháček, Strunz, Chrpa
    HC Vítkovice Ridera: Wanecki – Adamík, Hawlik, Demel, Puzič, M. Charvát, A. Charvát, Rudl – Ballner, Rimmel, Gřeš, Česlík, Kafka, Ollender, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar

Rozhodca: Škrobák – Coubal, Špála