Jekaterinburg – Barys 2:1 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Ufa 2:6 (kon.) | Čerepovec – A. Mytišči 3:4 (po pr.)
Jaroslavľ – Togliatti 2:4 (kon.) | Viťaz – Nižnekamsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Omsk 4:2 (kon.)
Riga – Petrohrad 4:2 (kon.) | Záhreb – Helsinki 1:3 (kon.)

59:50
    Záhreb roztočil presilovkový kolotoč, ale už z toho nebude nič.

59:10
    Thomas od modrej neprekonal Karlssona.

58:53
    Záhreb hrá bez brankára.

58:53
    Jokerit dostáva 2 minúty za príliš veľa hráčov na ľade. Trest si odsedí Harju.

58:20
    Karlsson teraz nemal problém so strelou Martinoviča.

57:45
    Martin St. Pierre dostáva 2 minúty za hákovanie.
    MOSES - 1:3

56:40
    Jokerit Helsinki dáva gól!
    Pravdepodobne je o víťazovi rozhodnuté. STEVE MOSES dostal krásnu prihrávku od Petra Koukala a strelou z pravého kruhu prekonal Owuyu. Asistencia: Petr Koukal.

54:30
    Domáci sa snažia, ale nevedia dostať puk za perfektne chytajúceho Karlssona.

53:33
    Omark trafil z pravého kruhu hornú žrď Owuyovej bránky!

52:01
    Ďalšie zakázané uvoľnenie Záhrebu. Vhadzovať sa bude pred Owuyom.

51:20
    Severania sa už nikam neponáhľajú a iba nahadzujú puk do pásma. V tretej tretine si zatiaľ vystrelili iba raz. Naopak domáci hokejisti ohrozili Karlssona už 7 krát.

50:33
    Karlsson vyrazil pravým betónom strelu Bjorkstranda.

48:40
    Pelletier mal veľkú príležitosť, ale nepodarilo sa mu prekonať Karlssona.

46:50
    Karlsson teraz musel kryť strelu Segala.

45:30
    Glumac tečoval strelu jedného zo svojich spoluhráčov, iba na ochrannú sieť.

44:50
    Todd od modrej vystrelil tesne nad bránu!

Patrik Jordan

Góly a asistencie: 32. Flood – 28. Harju (Kapanen), 38. Wirtanen (Omark), 57. Moses (Koukal)

KHL Medveščak Záhreb: Owuya (Heeter) – Popovič, Martinovič, Flood, Carle, Morrisonn – Thomas, Segal, Glumac, Murray, Leino, Pelletier, Anderson, Wright, Trotter, Bjorkstrand, Perkovich, Katič, St. Pierre, Hedberg
    Jokerit Helsinki: Karlsson (Kautto) – Todd, Vaananen, Jaakola, Gunderson, Lajunen, Ohtamaa – Hagman, Moses, Maki, Ben-Amor, Wirtanen, Hahl, Kapanen, Koukal, Huhtala, Omark, Poysti, Harju

Rozhodca: Kulakov, Odins – Misyur, Raming