Jekaterinburg – Barys 2:1 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Ufa 2:6 (kon.) | Čerepovec – A. Mytišči 3:4 (po pr.)
Jaroslavľ – Togliatti 2:4 (kon.) | Viťaz – Nižnekamsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Omsk 4:2 (kon.)
Riga – Petrohrad 4:2 (kon.) | Záhreb – Helsinki 1:3 (kon.)
Severstaľ Čerepovec
3:4 (0:2, 1:0, 2:1 - 0:1)
Atlant Mytišči
Sobota 22.11.2014, 15:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:36:52)

Zaujímavosť:

-Pre Severstal Čerepovec je to dnes už 9. remíza v tomto ročníku KHL.

-Atlant Mytišči sa vďaka dnešnej výhre presunul na 9. priečku v Západnej skupine.

Diváci: 4460

V predĺžení rozhodol o víťazstve Atlantu 3:4 český útočník Petr Vrána, ktorý trafil presne do vinkla brány Štepánka.

VRÁNA - 3:4

61:17
    Atlant Mytišči dál gól!

Hostia nakoniec odchádzajú zo zápasu šťastnejší! Český útočník PETR VRÁNA sa krásne preštrikoval cez obranu domácich a z kruhov nedal krajanovi Štepánkovi žiadnu šancu, keď trafil presne do vinkla. Asistencia: Matt Gilroy.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila sa nám tretia tretina, v ktorej sa dokonca domácim podarilo otočiť a ísť do vedenia. Hráči Atlantu však na seba nenechali dlho čakať, zásluhou Engqvista vyrovnali na 3:3 a poslali zápas do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:45
    Urbom strielal od modrej, no Engrenovu bránu netrafil.

59:30
    Postavenie mimo hry.

59:00
    Minúta do konca tretej tretiny.

58:45
    Veľkú chybu domácej obrany teraz Severstal nepotrestal.

57:50
    Štepánek vyráža puk do bezpečia pri rýchlej akcii Atlantu.

56:03
    Domáci v plnom počte.
    ENGQVIST - 3:3

56:03

ANDREAS ENGQVIST svojim druhým gólom v zápase vyrovnáva na 3:3! Presnou strelou nad Štepánkove rameno využíva presilovú hru. Asistencia: Sergei Schmelyov, Matt Gillroy.

54:51
    Za nedovolené bránenie si posedí domáci Nikontsev.

Patrik Koči

Góly a asistencie: 37. Kagarlitsky (Ullstrom, Urbom), 45. Nekolenko (Nikontsev, Kvapil), 48. Buchnevich (Stolyarov, Trubachyov) – 6. Engqvist (Korobov), 14. Radulov (t.s.), 57. Engqvist (Shmelyov, Gilroy), 62. Vrána (Gilroy)

Severstaľ Čerepovec: Štepánek (Magarilov) – Urbom, Pyett, Stolyarov (A), Trubachyov, Buchnevich – Stasenko, Shinin (A), Kagarlitsky, Chernov, Mons – Arzamastsev, Antropov, Ullstrom, Berdnikov, Kvapil – Nekolenko, Kazakovtsev, Kovyrshin, Nikontsev, Gimatov
    Atlant Mytišči: Engren (Shikin) – Korobov (A), Gilroy, Shmelyov, Engqvist, Chernov – Novopashin, Nemec (C), Potapov, Bodrov, Vrana – Tyulyapkin, Dyblenko, Radulov, Yashin, Koltsov (A) – Soshnikov, Voronin, Levitsky

Rozhodca: Akuzovsky, Čerenkov – Nesterov, Černyšev