Jekaterinburg – Barys 2:1 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Ufa 2:6 (kon.) | Čerepovec – A. Mytišči 3:4 (po pr.)
Jaroslavľ – Togliatti 2:4 (kon.) | Viťaz – Nižnekamsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Omsk 4:2 (kon.)
Riga – Petrohrad 4:2 (kon.) | Záhreb – Helsinki 1:3 (kon.)
HC Dinamo Riga
4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
SKA Petrohrad
Sobota 22.11.2014, 16:00 • Arena Riga • KHL

Ďakujem za pozornosť a prajem prijemný zvyšok večera. (18:32:28)

Výborne zahratý zápas domáceho Dinama, keď v druhej tretine dokázalo toto mužstvo streliť tri góly a tak otočiť stav stretnutia. Nič na tom už nezmenil ani gól z hokejky Kutejkina v poslednej tretine.

60:00
    WILSON - 4:2

59:21
    Dinamo Riga dalo gól!
    KYLE WILSON cez celé ihrisko vypálil do prázdnej brány a tak zvyšuje náskok domáceho mužstva o 2 góly. Bez asisetencie.

58:40
    Petrohradský brankár putuje na striedačku a hrať sa tak bude 6:5.

58:01
    Začali sa nám posledné dve minúty tohto zápasu.

57:43
    Bukarts ťahal puk po ľavej strane a prihrával puk pred bránku Indrašisovi,ale jeho strela bola zblokovaná.

57:00
    Hra sa nám premiestňuje z jednej strany na druhú, ale aktívnejším mužstvom je mužstvo hostí, ktorí sa snažia vyrovnať.

56:18
    Z pravej strany skúsil prestreliť Sedláčka Tichonov, ale jeho strela bola zblokovaná.

55:50
    Puk do útočného pásma ťahal Červenka, ale iba ho nastrelil za Sedláčkovú bránu.

55:00
    Do konca zápasu zostáva 5minút a je veľmi pravdepodobné, že budeme svedkami predĺženia.

53:45
    Petrohrad zvýšil aktivitu, čoraz častejšie sa dostáva do tretiny domácich.
    KUTEJKIN - 3:2

52:24
    Petrohrad dal gól!
    ANDREJ KUTEJKIN sa natlačil pred bránu a dokázal tečovať nahodený puk od modrej čiary.Asistencia: Arťom Panarin

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 21. Redlihs (Darzinš), 24. Redlihs (Videll, Darzinš.), 27. Džerniš (Cibulksis), 60. Wilson – 20. Burdasov, 53. Kutejkin (Panarin)

HC Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – K. Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnijeks, Jerofejevs, Augstkalns – Darzinš, M. Redlihs, Videll – Wilson, Hossa, Mejja – Džerinš, Indrašis, Burakts – Skvorcovs, Cipulis, Bičevskis
    SKA Petrohrad: Salák (Ivannikov) – Alexandrov, Kutějkin, Rukavišnikov, Kalinin, Rjasenskij, Jermakov, Grišin – Kovalčuk, Ericsson, Tichonov – Červenka, Martensson, Thoresen – Ketov, Panarin, Šipačjov – Ponikarovskij, Burdasov, Kadějkin

Rozhodca: Bondar, Rogačjov – Dědjulja, Sazonov