Kladno – Most 9:3 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.)
Havířov – Třebíč 5:3 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 4:0 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 3:8 (kon.)
Kadaň – Chomutov 2:3 (kon.)
Rytíři Kladno
9:3 (2:1, 4:0, 3:2)
HC Most
cz Sobota 22.11.2014, 16:00 • Městský zimní stadion, Kladno • 1. liga (ČR)

Michal Dragoun zaznamenal v dnešním utkání 4 kanadské body, po 3 měli Hořava, Pitule, Hlaváč a Horna. (18:22:06)

Deset branek Kladno nakonec nedalo, i tak poráží Most vysoko 9:3. Ve třetí třetině padlo celkem 5 branek. Rytíři využili šest přesilových her, hosté dvě. Nerovnoměrný počet hráčů na ledě dnes rozhodl duel, po kterém Kladno slaví tříbodový zisk.

60:00

59:59
    Se sirénou vypálil Hořava mimo branku.

59:46
    Klouček našel Hořavu, který ale trefil Habala do betonů.

59:23
    Petr Kousalík (MST) vyhazuje kotouč mimo hřiště, 5 na 3 pro Kladno.

59:14
    Ondřej Havlíček (MST) dostává dvě minuty za hákování.

58:40
    Švaňhal tečoval puk před Habalem mimo tyčku.

58:21
    Růžičkovi střela z mezikruží nesedla, puk šel mimo.

57:36
    A hra je přerušena na druhé straně, Lukáš byl donucen udržet puk v lapačce.

57:23
    Klouček od modré napálil prvního bránícího hráče.

56:56
    Dragoun po Hořavově přihrávce puk netrefil z mezikruží.

56:06
    Rudovský si nechtěně narazil o spoluhráče Kužela a jeho rána poté prosvištěla kousek vedle tyče.

55:37
    Dalecký se krásně uvolnil a dostal puk před branku, kam se sjela vlna hráčů. Puk si nakonec našel Habal a ukryl ho v lapačce.

55:08
    Domácí krouží v útočném pásmu.

53:17
    Most právě vstřelil branku!
    Gól ale dávají hosté. Od modré čáry vypálil MARTIN KOKEŠ a puk propadl až do branky. Lukáš si tuto střelu dost vyčítal. Asistence: Lukáš Válek, Vojtěch Kubinčák.

52:25
    Hra má spád, v posledních minutách se nepřerušuje.

51:38
    Redlich měl dobrou střeleckou pozici, ale zblízka Habala nepřekonal.

50:22
    Ještě půl třetiny zbývá do konce. Nebál bych se říct celého duelu. Domácí fanoušci si výsledek užívají a žádají desátou branku.

48:46
    Hlaváč měl šanci na desátou trefu, ale branku z kruhu těsně minul. Možná se mu nechtělo platit "paňáky".

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 18. Hořava (Dragoun, Pitule), 20. Hlaváč (Jaroměřský, Strnad), 24. Rudovský (Dragoun, Klouček), 27. Horna (Stach, Hlaváč), 28. Růžička (Jaroměřský, Horna), 29. Dragoun (Hořava, Pitule), 46. Hlaváč (Stach, Horna), 47. Pitule (Dragoun, Hořava), 49. Kužel – 17. Petruška (Havlíček, Kasal), 44. Procházka (Válek), 54. Kokeš (Válek, Kubinčák)

Rytíři Kladno: Lukáš (Chábera) – Kolářík, Klouček, Lukáč, Růžička, Jaroměřský, Kužel – Eberle, Dragoun, Hořava – Horna, Stach, Švaňhal – Rudovský, Pitule, Hlaváč – Strnad, Dalecký, Redlich.
    HC Most: Habal (Soukup) – Procházka, Kousalík, Charousek, Hora, Havelka, Kasal, Kokeš – Válek, Smolka, Kubinčák – Slavíček, Alinč, Tauš – Petruška, Havlíček, Bojer – Čmolík, Hanzl, Mical.

Rozhodca: Smitka – Bosák, Šmika