Kladno – Most 9:3 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.)
Havířov – Třebíč 5:3 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 4:0 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 3:8 (kon.)
Kadaň – Chomutov 2:3 (kon.)
Rytíři Kladno
9:3 (2:1, 4:0, 3:2)
HC Most
cz Sobota 22.11.2014, 16:00 • Městský zimní stadion, Kladno • 1. liga (ČR)

59:23
    Petr Kousalík (MST) vyhazuje kotouč mimo hřiště, 5 na 3 pro Kladno.

59:14
    Ondřej Havlíček (MST) dostává dvě minuty za hákování.

45:51
    Martin Kokeš (MST) dostává dvě minuty za podražení.

44:22
    Zdeněk Tauš (MST) dostává dvě minuty za krosček, když před brankou fauloval Dragouna.

43:06
    Tomáš Pitule (KLA) dostává dvě minuty za držení.

37:10
    Domácí dostávají dva tresty zároveň. Jakub Strnad (KLA) dostává dvě minuty za vysokou hůl a Jan Dalecký (KLA) dvě minuty za vražení na hrazení.

27:15
    A ještě větší problémy pro hosty. Martin Hanzl (MST) dostává dvě minuty za sekání.

26:07
    Daniel Hora (MST) odpyká dvě minuty za podražení.

24:30
    David Růžička (KLA) jde odsedět dvě minuty za hákování.

23:24
    Kamil Charousek (MST) musel před brankou zahákovat Redlicha, který už se chystal ke střele do odkryté branky. Dvě minuty za hákování.

17:35
    Přesilovku si zahraje také Kladno. Martin Mical (MST) dostává dvě minuty za hákování.

15:49
    Miloslav Hořava (KLA) dostává dvě minuty za sekání.

06:29
    Petr Kousalík (MST) je prvním potrestaným hráčem, dvě minuty za hákování.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 18. Hořava (Dragoun, Pitule), 20. Hlaváč (Jaroměřský, Strnad), 24. Rudovský (Dragoun, Klouček), 27. Horna (Stach, Hlaváč), 28. Růžička (Jaroměřský, Horna), 29. Dragoun (Hořava, Pitule), 46. Hlaváč (Stach, Horna), 47. Pitule (Dragoun, Hořava), 49. Kužel – 17. Petruška (Havlíček, Kasal), 44. Procházka (Válek), 54. Kokeš (Válek, Kubinčák)

Rytíři Kladno: Lukáš (Chábera) – Kolářík, Klouček, Lukáč, Růžička, Jaroměřský, Kužel – Eberle, Dragoun, Hořava – Horna, Stach, Švaňhal – Rudovský, Pitule, Hlaváč – Strnad, Dalecký, Redlich.
    HC Most: Habal (Soukup) – Procházka, Kousalík, Charousek, Hora, Havelka, Kasal, Kokeš – Válek, Smolka, Kubinčák – Slavíček, Alinč, Tauš – Petruška, Havlíček, Bojer – Čmolík, Hanzl, Mical.

Rozhodca: Smitka – Bosák, Šmika