NY Islanders – Tampa Bay 5:2 (kon.) | Columbus – Detroit 0:5 (kon.) | Boston – St. Louis 2:0 (kon.)
Buffalo – San Jose 4:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:9 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 0:4 (kon.)
Winnipeg – NJ Devils 3:1 (kon.) | Dallas – Carolina 4:6 (kon.) | Calgary – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.)
Arizona – Washington 1:2 (po pr.) | LA Kings – Florida 5:2 (kon.)

57:57
    Lindback je na své střídačce a Stars to zkusí v šesti!
    STAAL - 4:6

56:03
    Carolina právě vstřelila branku!
    Jenže hosté se dostali do úniku dvou na jednoho, kde Nash přihrál ERICU STAALOVI, jenž poslal puk přesně mezi betony domácího brankáře. Asistence: Riley Nash.

54:45
    Hostující trenér si samozřejmě bere oddechový čas.
    SEGUIN - 4:5

52:55
    Dallas právě vstřelil branku!
    Tak to bude ještě hodně zajímavé! Eakin objel bránu, aby následně nahrál na modrou Klindbergovi, jenž ihned vystřelil a jeho pokus před Wardem opět tečoval TYLER SEGUIN. Asistence: John Klindberg, Cody Eakin.

48:45
    Hemský parádně objel bránu Canes, aby následně vystřelil, jenže Ward předvedl parádní zákrok.

48:29
    Justin Faulk (CAR) však oslabuje svůj tým, protože dostává dvě minuty za hákování, a tak se bude hrát ve čtyřech.

47:53
    Erik Cole (DAL) putuje na dvě minuty na trestnou lavici, kde si odpyká trest za držení protihráče.
    EAKIN - 3:5

42:38
    Stars se prosazují ve vlastním oslabení! Domácí ujeli do rychlého protiútoku, kde chtěl Ja. Benn přihrát na Eakina, jenže jeho pas byl sražen na dojíždějícího Goligoského, který ihned vystřelil a trefil ještě v brankovišti stojícího CODYHO EAKINA, od kterého se touš odrazil do brány Canes. Asistence: Alex Goligoski, Jamie Benn.

40:48
    Navíc putuje na trestnou lavici Brenden Dillon (DAL), který dostává dvě minuty za držení protihráče.
    STAAL - 2:5

40:09
    Třetí třetina pomalu ani nezačala a Stars už inkasují další branku. ERIC STAAL se celkem lehce dostal až za obranu Dallasu, kde nejdříve jeho první zakončení Lindback vyrazil, jenže hostující útočník se dostal ještě k dorážce, která už skončila za zády švédského brankáře. Asistence: Justin Faulk, Andrej Sekera.

37:04
    Stars budou hrát svou první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za držení protihráče vyloučen Jay McClement (CAR).

36:22
    Pět minut za bitku nyní dostávají Antoine Roussel (DAL) a Gleason (CAR).

35:54
    V bráně Dallasu dochází ke změně, protože Kariho Lehtonena nahrazuje Anders Lindback.
    TLUSTÝ - 2:4

35:54
    JIŘÍ TLUSTÝ tečoval touš přesně před Lehtonenem, kterému následně puk proklouzl mezi jeho bruslí a tyčí, a tak se Canes dostávají už do dvoubrankového vedení. Asistence: Elias Lindholm, Eric Staal.
    RASK - 2:3

28:30
    Hurricanes využívají přesilovou hru! ERIC RASK dostal nabito přesně do středu pravého kruhu, odkud ihned vypálil a jeho střela skončila až v sítí Dallasu! Carolině se tedy během krátkého okamžiku podařilo otočit vývoj utkání ve svůj prospěch. Asistence: John-Michael Liles, Nathan Gerbe.

27:16
    Carolina navíc bude hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen Jordie Benn (DAL).
    DWYER - 2:2

27:00
    Která je nakonec i gólová, protože dlouhý pas sice zastavil Jo. Benn, jenže k puku se poté dostal PATRICK DWYER, jenž mířil zcela sám na Lehtonena, kterého překonal se svou kličkou do bekhendu. Asistence: John-Michael Liles.

25:52
    Velkou příležitost měl nyní český útočník Tlustý, jenž ujížděl sám na Lehtonena, ale domácí brankář nakonec jeho střelu chytil svou lapačkou.
    SKINNER - 2:1

22:42
    JEFF SKINNER dostal přihrávku do útočného pásma, kde následně i vystřelil z levého kruhu a jeho střela přesně zapadla k vzdálenější tyči domácí klece. Asistence: Jay McClement.
    SEGUIN - 2:0

16:34
    Stars vyhráli následné vhazování a touš se dostal na modrou čáru ke Klindbergovi, jenž vypálil a před bránou ještě tečoval touš TYLER SEGUIN, který tak posílá domácí do dvoubrankového vedení. Asistence: John Klindberg, Jason Spezza.

15:49
    Carolina měla hrát první přesilovou hru v utkání, protože Curtis Mckenzie (DAL) přidržel Staala, a tak dostává dvě minuty. Jenže Victor Rask (CAR) ještě v ponechané výhodě zasáhl Fiddlera holí do obličeje, a tak také usedá na trestnou lavici.
    Ja. BENN - 1:0

01:48
    Oleksiak zavezl touš do útočného pásma, kde jej nahrál za bránu Fiddlerovi, který bez váhání poslal puk před bránu Canes, kde byl zcela volný JAMIE BENN, jenž už jej pouze trefil do odkryté části Wardovy brány. Asistence: Vernon Fiddler, Jamie Oleksiak.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 2. Ja. Benn (Fiddler, Oleksiak), 17. Seguin (Klindberg, Spezza), 43. Eakin (Goligoski, Ja. Benn), 53. Seguin (Klindberg, Eakin) – 23. Skinner (McClement), 27. Dwyer (Liles), 29. Rask (Liles, Gerbe), 36. Tlustý (Lindholm, Staal), 41. Staal (Faulk, Sekera), 57. Staal (Nash)

Dallas Stars: Lehtonen (36. Lindback) – Goligoski, Daley, Dillon, Klindberg, Oleksiak, Jo. Benn – Ja. Benn, Eakin, Seguin – Cole, Spezza, Hemský – Roussel, Fiddler, Sceviour – McKenzie, Horcoff, Moen.
    Carolina Hurricanes: Ward (Khudobin) – Sekera, Faulk, Liles, Gleason, Bellemore, Hainsey – Tlustý, Staal, Lindholm – Gerbe, Nash, Semin – Skinner, Rask, Terry – Dwyer, McClement, Boychuk.

Rozhodca: O´Halloran, Hebert – Murchison, Barton

Diváci: 15 678