Bilbao – Sevilla 1:0 (kon.) | Villarreal – Valencia 1:3 (kon.) | Levante – Almería 2:1 (kon.)
Elche – Espanyol 2:1 (kon.)
Athletic Club Bilbao
1:0 (1:0)
FC Sevilla
Nedeľa 02.11.2014, 12:00 • San Manés • Španielska LaLiga

90+2
    Žltú kartu ešte v závere vidí domáci Guillermo Fernandez.

82
    Posledné striedanie aj na domácej strane. Tréner Emery z ihriska sťahuje Ikera Muniaina a na ihrisko posieľa obrancu Gurpegiho.

70
    Je to tak. Z ihriska odchádza dnes nevýrazný Bacca a na ihrisko prišiel posilniť ofenzívu Iago Aspas.

61
    Po druhýkrát v zápase strieda aj tréner domácich. Ihrisko opúšťa Markel Susaeta a na ihrisko vybehol Aketxe.

57
    Ďalšia žltá karta. Rozhodca Fernández ju udeľuje Carlosovi Baccovi.

46
    Do druhého polčasu sa taktiež už nezapojí Vitolo, ktorého nahradil Kevin Gameiro.

46
    Tréner hostí hneď na úvodom druhého polčasu strieda. Z ihriska odišiel Mbia, ktorého nahradil Banega.

43
    A znovu hlavný arbiter ťahá zo svojho vrecka žltú kartu. Tentokrát ju vidí domáci Etxeita.

38
    Domáci mohli navýšiť svoje vedenie. Z hranice šestnástky dobre vystrelil Markel Susaeta ale brankár Beto predviedol veľmi vydarený zákrok.

33
    Štvrtým potrestaným hráčom je Stephane Mbia.

28
    Prvé striedanie je realitou. Z ihriska odišiel strelec gólu Aduriz a na ihrisko vybehol Guilermo Fernandez.

22
    Ďalším potrestaným je domáci Andrer Iturraspe.
    ADURIZ - 1:0

13
    Bilbao dalo gól! Domáci tím otvára skóre zápasu. Z pravej strany odcentroval Markel Susaeta, krásne našiel ARITZA ADURIZA a ten parádnym volejom prekonal brankára Beta.

12
    Rozhodca Fernández opäť udeľuje žltú kartu, Po faule na de Marcosa ju vidí Pareja.

8
    Prvá šanca zápasu. Center hosťujúceho obrancu Tremoulinasa výborne prevzal Vidal, no jeho strele chýbali centimetre.

1
    Tak zápas sa nám začína pekne z ostra, Hneď v prvej minúte vidí žltú kartu po zákroku na Krychowiaka, domáci Aduriz.