Bilbao – Sevilla 1:0 (kon.) | Villarreal – Valencia 1:3 (kon.) | Levante – Almería 2:1 (kon.)
Elche – Espanyol 2:1 (kon.)
Athletic Club Bilbao
1:0 (1:0)
FC Sevilla
Nedeľa 02.11.2014, 12:00 • San Manés • Španielska LaLiga

Skončilo sa stretnutie Ahleticom Bilbaom a Sevillou. Domáci dnes podali veľmi dobrý výkon a zaslúžené zvíťazili. Jediný gól zápasu strelil v 13. minúte Aritz Aduriz. Ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa na ďalšie stretnutie z Primera Division. (13:55:12)

90+2
    Žltú kartu ešte v závere vidí domáci Guillermo Fernandez.

90+1
    Domáci výborne kombinujú pri rohovej zástavke súpera a nedovoľujú tak Seville ani pomýšľať na vyrovnanie.

90
    Hlavný rozhodca zápasu nadstavuje iba 2 minúty.

89
    Iago Aspas sa dostával do šance. Aymeric Laporte ale skvelým obranným zákrokom je šancu zmaril.

88
    Navyše ďalšia nepríjemnosť pre hostí. Aleix Vidal nevyzerá, že má nejaké zranenie a tréner hostí už nemôže striedať.

87
    Ďalšia nepresnosť hostí. Odkopávať tak bude iba brankár Iraizoz.

86
    Očakávaný tlak Sevilly zatiaľ neprichádza. Bilbao hrá dnes výborný zápas.

85
    Domáci Rico to teraz urobil najlepšie ako mohol. Vybojoval faul ušetril tak ďalšie sekundy.

84
    Iago Aspas sa rútil do šance. Domáci brankár ale dobre čítal hru a včasným vybehnutím akciu hostí prekazil.

83
    Center Benagu odvrátil domáci obranca Aymeric Laporte.

82
    Posledné striedanie aj na domácej strane. Tréner Emery z ihriska sťahuje Ikera Muniaina a na ihrisko posieľa obrancu Gurpegiho.

81
    Ani z ďalšieho rohu Sevilla nič nevyťažila. Beží nám posledná 10-minútovka zápasu.

79
    V tesnom ofsajde bol prichytený útočník Kevin Gameiro.

78
    Hráči Sevilly už musia myslieť na ofenzívu, to ale umožňujú priestor na rýchle brejky pre domácich hráčov.

77
    Ander Iturrauspe sa takmer dostal do šance, jeho kľučku ale dobre vystihol Pareja a o loptu ho pripravil.