Mönchengladbach – Hoffenheim 3:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Freiburg 0:1 (kon.) | Paderborn – Hertha 3:1 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
3:1 (2:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Nedeľa 02.11.2014, 15:30 • Borussia-Park (Mönchengladbach) • Nemecká Bundesliga

Je tu koniec zápasu nemeckej Bundesligy, ktorý po dobrom výkone zaslúžene vyhrali hráči Borussie Mönchengladbach. Hostia dnes nemali svoj deň a neukázali toho veľa. Naopak domáci strelili tri góly a hru takmer stále kontrolovali. Dva krát sa presadil Herrmann a najmä jeho zásluhou dnes domáci naplno bodovali. Domáci tréner Favre teda dostal darček k narodeninám, a v boji o druhé miesto boli úspešnejší domáci.
    S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a prajem Vám ešte príjemný večer. (17:23:11)

90+2

90+2
    Posledná minúta zápasu a posledná akcia hostí.

90+1
    Rohový kop pre Hoffenheim z ľavej strany ale celá akcia sa končí útočným faulom. Ani v úplnom závere sa hostia nevedia presadiť.

90+1
    Nadstavovať sa budú len 2 minúty.

90
    Sme v poslednej minúte riadneho hracieho času dnešného zápasu. Domáci kráčajú za dôležitým víťazstvom a treba povedať, že úplne zaslúžene.

89
    Skúsil to Raffael ale jeho priama strela na bránu úspech nepriniesla, pretože bola príliš prudká a mierila vysoko nad bránu Hoffenheimu.

89
    Nordtveit je na zemi a je z toho priamy kop z 25 metrov pre Borussiu.

88
    Sommer zobral loptu zo vzduchu po ďalšom centri Hoffenheimu, ktorý nenašiel adresáta.

87
    Striedanie domácich. Odchádza Patrick Herrmann hrdina zápasu a prichádza Traoré.

86
    Sommer si zachytal, propagačnú strelu naňho vyslal jeden z hráčov Hoffenheimu ale tá nemohla brankára Borussie vôbec ohroziť.

85
    Do konca zápasu ostáva niečo viac ako 5 minút ale už sa len dohráva. Súboj stratil náboj po treťom góle domácich. Potom bola snaha hostí o zníženie márna a v posledných minútach akoby rezignovali.

84
    Firmino skúšal center z pravej strany ale v pokutovom území Borussie kraľuje Sommer.

83
    Rudy fauloval Herrmana a je z toho priamy kop pre domácich. Hostia by to už asi mali najradšej za sebou.

82
    Süle sa pokúsil vysunúť Hamada ale jeho prihrávka bola pridlhá. Akcia je opäť neúspešná a pri lopte sú domáci.

81
    Firmino sa ako jeden z mála hráčov Hoffenheimu snaží niečo vymyslieť pred 16kou domácich ale ani jemu to dnes nejde podľa predstáv. Skúša to aj Polanski ale snaha hráčov hostí končí na pozornej obrane Borussie.

80
    Takže ospalá hra posledných minút a tri striedania neprispeli k atraktívnosti dnešného zápasu ale videli sme 4 góly, takže určite sa nemôžeme sťažovať. Domáci sú dnes jasne lepší a takmer určite dnes dotiahnu zápas do víťazného konca.

79
    A ešte jedno striedanie domácich. Odchádza Stranzl a na jeho miesto príde Brouwers.