Ferreira – Setúbal 4:1 (kon.) | Marítimo – Moreirense 1:2 (kon.) | Gil Vicente – Arouca 1:1 (kon.)
Coimbra – Braga 1:1 (kon.)
CS Marítimo
1:2 (0:1)
Moreirense FC
cz Nedeľa 02.11.2014, 17:00 • Estádio dos Barreiros (Funchal) • Primeira Liga

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (18:55:59)

Je konec! Moreirense nakonec poráží Marítimo 2:1 a odváží si z Madeiry všechny tři body. Domácí se ve druhém poločase radovali z vyrovnání pouze pět minut, po kterých vstřelil v 57. minutě vítěznou branku André Simões.

90+5

90+5
    Domácí se ještě dostali ke střele, jenže ta prolétla jen vedle Marafonovy brány.

90+3
    Hosté dobře napadají a nepouštějí Marítimo do tlaku. Moreirense je nyní s míčem na útočné polovině.

90+1
    Žlutou kartu dostává Pereira (CS Marítimo).

90+1
    Nastavuje se pět minut nad rámec normální hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Gomes (Moreirense FC).

89
    Žlutou kartu dostává Sousa (CS Marítimo).

88
    Hostující brankář příliš otálel s rozehrávkou a dostává žlutou kartu za zdržování.

87
    Po rohovém kopu domácího týmu se k hlavičce dostal Pereira, ale jeho zakončení šlo nad.

86
    Hra je teď celkem rozkouskovaná, což vyhovuje hostům, kteří už vyhlíží konec zápasu.

85
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Pedro, přichází Coronas.

82
    Pereira míjí hostující bránu. Marítimo je v závěru zápasu aktivní, ale zatím se marně snaží o vyrovnání.

81
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Gerso, přichází Arsénio.

79
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Cardozo, přichází Alex.

76
    Po centru Dioga (MAO) se v pokutovém území dostal k hlavičce Sousa, který usměrnil míč na bránu, ale Marafona si připsal úspěšný zákrok.

73
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Ibrahim, přichází Weeks.

69
    Marítimo z rohového kopu nic nebezpečného nevytvořilo.

68
    Dyego Sousa (MAO) se dostal k halvičce, kterou Marafona musel vyrazit na rohový kop.