Lipt. Mikuláš – Michalovce 6:2 (kon.) | Topoľčany – Trnava 3:4 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – SR 18 5:2 (kon.)
Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 2:5 (kon.) | Senica – Prievidza 6:2 (kon.) | Detva – Bardejov 1:4 (kon.)
P.H.K. 3b Prešov
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
Piatok 17.10.2014, 17:30 • ICE Aréna, Prešov • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

59:10
    Filip Pekarčík pri snahe obrať protihráča v obrannom pásme zahákoval a oslabuje Prešov.

51:23
    Vladimír Čopák putuje na lavicu trestov za hákovanie, čo dáva presilovkovú šancu hosťujúcemu celku.

44:35
    Miroslav Struška dostáva menší trest za hákovanie protihráča, čo dáva šancu Prešovu odskočiť súperovi na rozdiel gólu.

37:39
    Za seknutie odíde Pataky a vylúčený je aj domáci Michal Kivader, hrá sa teda 4 na 4.

27:50
    Július Danko ozbrojil na mantineli Čopáka nedovolene a získava dve minúty za držanie.

05:32
    Prešovčan Ľubomír Chovan si v neľahkej situácii pomohol hákovaním a získava dve minúty.

00:42
    Domáci si vypýtali faul, keď Dominik Trška dostal trest za nedovolené bránenie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Lukáš Rusňák

Góly a asistencie: 12. Pekarčík (Pavlovský, Kivader), 14. Caban (Potoček), 24. Hájnik (Sabol), 47. Pekarčík (Pavlovský), 56. Tomčák (Ferenc, Novický) – 20. Danko (Hecl), 35. Hecl

P.H.K. 3b Prešov: Riečický (Slivka) – Sabol, Olejník, Kobeľa, Ivančo, Novický, Chovan, Guntáš – Pavlovský, Kivader, Pekarčík – Hájnik, Tomčák, Jaroš – Čopák, Caban, Potoček – Chalupa, Ferenc
    JOJ ŠPORT Slovensko U18: Cibulka (Húska) – Bodák, Trška, Danko, Kolesár, M. Krempaský, A. Themar, J. Nemec, Mihalko – P. Horvath, Valent, Struška – M. Hecl, Ondrušek, Sloboda – Buček. Oško, Andrisík – Váňa, Pataky, K. Lunter

Rozhodca: Korba – Hric, Riš