Lipt. Mikuláš – Michalovce 6:2 (kon.) | Topoľčany – Trnava 3:4 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – SR 18 5:2 (kon.)
Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 2:5 (kon.) | Senica – Prievidza 6:2 (kon.) | Detva – Bardejov 1:4 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
2:5 (0:1, 1:3, 1:1)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 17.10.2014, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Hostia v zápase víťazia 5:2 a tak Považská Bystrica ostáva stále na samom dne tabuľky.

Ja sa s vami lúčim a teším sa na vás pri ďalších prenosoch. (20:07:06)

60:00

56:40
    Vylúčenie HK Spišská Nová Ves! Pavol Gurčík, 2 minúty, napadnutie.

54:26
    Považská Bystrica dala gól!
    Presilovú hru druhým gólom v zápase využíva MATEJ ŠUGÁR!
    Asistencie: Jaroslav Filo, Martin Havlíček

53:36
    Vylúčenie HK Spišská Nová Ves! Pavol Gurčík, 2 minúty, sekanie.

40:00
    Vylúčenie HK Spišská Nová Ves! Roman Ihnaťo, 2 minúty, podrazenie.

36:16
    Vylúčenie na oboch stranách. Z tímu domácich si odchádza na trestnú lavicu sadnúť Jaroslav Filo za nedovolené bránenie. Z mužstva hostí inkasuje dve minúty za sekanie Michal Findura.

35:10
    Domácim sa podarilo znížiť keď sa presadil MATEJ ŠUGÁR!
    Asistencie: Marián Koleda, Marián Mikuš

31:34
    Strelcom gólu je opäť FRANTIŠEK KOKY!
    Asistencie: Vladimír Klinga, Boris Krempaský

29:06
    Vylúčenie HK Spišská Nová Ves! František Koky, 2 minúty, údery.

24:03
    Hostia idú do trháku a to zásluhou MICHALA FINDURU!
    Asistencia: Roman Ihnaťo

21:54
    Presilovú hru sa Spišskej Novej Vsi podarilo využiť. Tesne pred návratom Hriňu sieť rozvlnil FRANTIŠEK KOKY!
    Asistenci: Václav Chomič, Peter Rojkovič

20:01

20:00

19:57
    Tri sekundy pred koncom prvej tretiny odchádza na trestnú lavicu za sekanie opäť domáci Slavomír Hriňa.

17:43
    Vylúčenie HK Spišská Nová Ves, Peter Rojkovič dostáva 2 minúty za hákovanie a zároveň v tom istom čase dostáva osobný trest za nešportové správanie hráč Spišskej Novej Vsi, ktorým je Lukáš Vartovník.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Róbert Michalec

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 36. Šugár (Koleda, Mikuš), 55. Šugár (Filo, Havlíček) – 7. Leskovjanský (Rojkovič, Hrubý), 22. Koky (Chomič, Rojkovič), 25. Findura (Ihnaťo), 32. Koky (Klinga, Krempaský), 47. Koky (Vartovník, Hrubý)

HK 95 Považská Bystrica: Hričina – Prášek, Hriňa, Jaroslav Filo, Michal Filo, Mikuš – Koleda, Havlíček, Šugár – Ligas, Zlocha, Trenčan – Kudlej, Rufati, Jurášek – Kovačič
    HK Spišská Nová Ves: Trenčan – Hrubý, Rojkovič, Gurčík, Cvengroš, Horváth, Džerenga, Kramár – Leskovjanský, Koky, Vartovník – Findura, Vaic, Ihnaťo – Klinga, Gonda, Krempaský – Chomič, Ištocy

Rozhodca: Jakubec – Drblík, Žák