HC MIKRON Nové Zámky
5:4 (1:1, 1:2, 2:1 - 0:0)
UTE Újpest Budapešť
Piatok 17.10.2014, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • MOL liga

V dnešnom napínavom stretnutí zvíťazili domáci hráči 5:4 po samostatných nájazdoch.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (20:23:35)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Nové Zámky.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení gól nepadol, aj keď k tomu malo veľmi blízko domáce mužstvo. Brankár hostí Ágoston však výbornými zákrokmi ťahá súboj až do samostatných nájazdov. Tie sa začnú o malú chvíľu.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:53
    Martin Frolík vyslal na Ágostona krásnu strelu spoza hráča, no hosťujúci brankár strelu vyrazil končekom lapačky.

64:22
    Zakázané uvoľnenie na domácej strane.

63:12
    Hosťujúce mužstvo je pod paľbou, no Ágoston v bráne čaruje.

61:52
    Hurtajovu tvrdú strelu si hosťujúci brankár Ágoston postrážil.

60:19
    Polčík nahral do nájazdu Uramovi, ktorý to skúsil príklepom, no trafil len dobre pripraveného brankára hostí.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine padli tri góly, čo znamená stav 4:4. Nasleduje predĺženie, ktoré sa začne o pár minút.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 15. Polčík (Uram), 30. Frolík (Hurtaj), 53. Faith (Hurtaj, Frolík), 58. Polčík, rozh. náj. Faith – 5. Elomo (Tapio, Hegyi), 37. Elomo (Mihalik, Durak), 38. Virág (Mihálik), 60. Turbucz (Coleman, Durak)