Lipt. Mikuláš – Michalovce 6:2 (kon.) | Topoľčany – Trnava 3:4 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – SR 18 5:2 (kon.)
Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 2:5 (kon.) | Senica – Prievidza 6:2 (kon.) | Detva – Bardejov 1:4 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
6:2 (3:1, 2:1, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Piatok 17.10.2014, 17:00 • Enel aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť, pekný zvyšok piatkového večera želáme. (19:14:20)

Po tretinách 3:1, 2:1 a 1:0 Liptovský Mikuláš zaslúžene zdolal Michalovce 6:2.

Domáci hráči natiahli víťaznú sériu na číslo sedem! Päť zápasov vyhrali v riadnom hracom čase, dva po predĺžení.

60:00

58:59
    Domáci sú už v plnom počte.

58:43
    Urbanovi strela nesadla podľa predstáv.

58:00
    Dve minúty do konca, domáci celok už vedenie udrží.

56:58
    Miroslav Oravec dostal trest za podrazenie.

56:28
    Tkáčom nahodený puk sa pred Hollého nedostal.

55:11
    Moravčík teraz nemieril presne.

53:02
    Uhrík pekne na Piatku, ten bekhendom z otočky miery vyššie ako chcel.

49:35
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    PETER BARTÍK sa dočkal gólu. Odrazený puk sa dostal pred neho a presilovku využil gólovou strelou spomedzi kruhov.

48:24
    Domáci si zahrajú presilovku. Menší trest inkasuje Briják za hákovanie.

47:26
    Domáca obrana si teraz postrážila "flek" pred gólmanom.

45:10
    Zakázané uvoľnenie domáceho celku.

44:20
    Uhríkovu prihrávku z ľavej strany nezachytil Legerský, ktorý vyčkával pred bránkou.

43:09
    Huňadyho strelecký pokus a spoľahlivá lapačka domáceho gólmana.

42:02
    Hollý bol pri puku skôr ako Šeliga.

40:50
    Marcinko to z pravej strany skúsil bekhendom.

40:01
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 7. Janči (Kuric), 15. Macík (Janči), 19. Trochta (Marcinko), 36. Kuric (Bartík), 38. Uhrík (Piatka, Duriš), 50. Bartík (Moravčík, Kuric) – 7. Kubát (Šechný, Čížek), 40. Fajčák (Kubát, Šterbák)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Mezovský, Janči, Nitriansky, Duriš, Holiga, Moravčík, F. Oravec, Roháč – Kuric, Macík, Bartík, Trochta, M. Oravec, Marcinko, Piatka, Legerský, Uhrík, Divok, Poliaček, Klimčík.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Fedor – Šterbák, Kubát, Urban, Briják, Šeliga, Tkáč, Buraľ, Schnelly – Šechný, Drotár, Fajčák, Huňady, Podsedlý, Čížek, Linet, Cmorej, Banovský, Majerník, Halás, Fedorko.

Rozhodca: Majling – Číž, Kollár.