Piatok 17.10.2014, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • MOL liga

Autorom víťazného gólu je FAITH.

63:12
    Hosťujúce mužstvo je pod paľbou, no Ágoston v bráne čaruje.

60:19
    Polčík nahral do nájazdu Uramovi, ktorý to skúsil príklepom, no trafil len dobre pripraveného brankára hostí.

59:43
    Újpešť TE dali gól!

Fantastický záver pre nestranného diváka! Veľkú chybu domácich obrancov potrestal MARTIN TURBUCZ, ktorý prestrelil pomedzi betóny Krajčoviča. Asistencia: David Coleman, Miroslav Durak.

57:34
    HC Nové Zámky dali gól!

Domácim sa napokon podarilo využiť presilovú hru, keď puk za bezmocného Ágostona strelil PETER POLĆÍK. Asistencia: Miroslav Štefanka.

56:01
    Demiters si posedí 2 minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

52:14

Zmätok pred bránou hostí potrestal JURAJ FAITH, ktorý vyrovnáva na 3:3. Asistencia: Ľubomír Hurtaj, Martin Frolík.

50:21
    Mihálik odchádza na trestnú za hákovanie.

48:05
    Elomo napriahol od modrej, Krajčovič však prízemnú strelu vyráža betónom.

44:29
    Martin Frolík si posedí za hákovanie.

41:57
    Za seknutie odchádza Demiters. Nové zámky hrajú presilovku o dvoch hráčov.

40:20
    Miroslav Durak si posedí hákovanie.

37:22
    Po góle okamžite protestoval Uram, ktorý si vyslúžil dve minúty. Nešportové správanie.

37:22

Hlavný rozhodca Babic nevidel jasný faul hosťujúceho hráča, domáci prestali hrať čo využili hráči Újpešti. Gól zaznamenal TAMÁS VIRÁG. Asistencia: Jozef Mihálik.

36:29

Hostia využívajú presilovú hru 5 na 3. TEEMU ELOMO nedal Krajčovičovi šancu a presnou strelou pod brvno vyrovnáva na 2:2. Asistencia: Jozef Mihalik, Miroslav Durak.

35:54
    Krajčovič opäť bravúrne zasahuje.

35:35
    Hostia majú príležitosť hrať prečíslenie o dvoch hráčov viac ako minútu, pretože si posedí na trestnej aj Hrudík. Podrazenie.

34:51
    Čaládi si posedí 2 minúty za napadnutie.

34:41
    Pred bránou hostí sa teraz strhla bitka, po dorážaní Urama. Bez vylúčenia.

32:58
    Krajčovič bravúrne zasiahol a puk vytlačil do tyče.

30:07
    Chrenko tvrdou strelou od modrej triafa len betóny Ágostona.

29:08

Ľubomír Hurtaj našiel krásnou krížnou prihrávkou do unikajúceho MARTINA FROLÍKA, ktorý backehndovým brankárom striela druhý gól Nových Zámkov.

28:27
    Frolík sa krásnou strelou skúšal pri tyčku skúšal prekonať Ágostona, ktorý puk končekom hokejky vyrazil.

26:50
    Krajčovič fantasticky zasahuje pri strele Duraka, ktorá smerovala do vinkla.

26:28
    A za hákovanie si posedí aj domáci obranca Peter Huba.

25:53
    Vylúčenie aj na druhej strane. Coleman si posedí za hákovanie.

25:02
    Hľavný rozhodca Babic teraz videl neviditeľný faul, ktorého sa dopustil domáci Čaládi. Hákovanie.

21:48
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí. Posedí si Feil za hákovanie.

15:09
    Na trestnú teraz odchádza domáci Ondrej Štefanka. Hákovanie.

14:44

Marek Uram potiahol puk za bránu Ágostona, zdvihol hlavu, nahral voľnému PETROVI POLČÍKOVI, ktorý vyrovnáva na 1:1.

Vylúčenie na strane hostí. Za hákovanie si posedí Ványi.

10:21
    Na trestnú odchádza hosťujúci Mihálik za hákovanie. Nové Zámky tak majú opäť výhodu presilovej hry.

10:07
    Chrenko vysunul Čaládiho, ktorý sa pretlačil pred Ágostona, ktorý dobrým zákrokom vyráža puk na ochrannú sieť.

9:02
    Puk sa dostal na hokejku Martina Dubeca, ktorý odkrytú bránu Ágostona netriafa.

6:16
    Demiters si posedí za seknutie.

6:16
    Do nájazdu sa dostal Ondrej Štefanka, ktorého tesne pred zakončením fauloval Demiters.

4:23

Hostia sa usadili v útočnej tretine, puk sa dostal na hokejku TEEMU ELOMO a Krajčovičovi spomedzi kruhou nedal šancu. Asistencia: Jussi Tapio, Ádam Hegyi.

2:41
    Domáci vo veľkej príležitosti. Hrudík netriafa puk pred prázdnou bránou.

0:30
    Turbucz triafa žrď!

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 15. Polčík (Uram), 30. Frolík (Hurtaj), 53. Faith (Hurtaj, Frolík), 58. Polčík, rozh. náj. Faith – 5. Elomo (Tapio, Hegyi), 37. Elomo (Mihalik, Durak), 38. Virág (Mihálik), 60. Turbucz (Coleman, Durak)