Lipt. Mikuláš – Senica 2:1 (po pr.) | Spišská N. Ves – P.H.K. 3b Prešov 2:1 (po pr.) | Prievidza – Detva 3:5 (kon.)
Trnava – Bardejov 3:4 (kon.) | Michalovce – SR 18 7:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Topoľčany 2:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC Dukla Senica
Piatok 03.10.2014, 17:00 • Enel aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

62:39
    JURAJ KADLUBIAK sa dostal k puku a pohotovo zakončil. Puk končí v sietI, Liptovský Mikuláš vyhráva po predĺžení.

61:10
    Pekný teč Uhríka a ozaj pohotový zákrok Vajnera!

60:49
    Faul na Trochtu.

59:03
    Na druhej strane Novákovu strelu vyrazil Hollý.

53:40
    V drese Senice inkasuje trest Videlka za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

52:47
    Jurák po tlaku hostí dopravil puk po siete, no bolo to až potom, ako rozhodca odpísal postavenie hráča v bránkovisku.

51:07
    Na domácej strane sa opäť vylučuje. Kadlubiak fauloval kolenom.

49:16
    Holiga inkasuje trest za hákovanie.

49:09
    Videlka sa po zaváhaní obrany dostal k zakončeniu, domácich teraz podržal Hollý, ktorý zmaril jeho šancu.

48:14
    Na druhej strane ohrozenie prinieslo zakončenie Divoka. Vhadzuje sa pred brankárom Senice

39:01
    Hollý vytiahol pekný zákrok pred Novákom, ktorý zakončoval zblízka. Juro Hollý, kričia fanúšikovia.

35:01
    Holiga posunul Trochtovi, ten na Marcinka, ktorý pohotovo zblízka zakončil, no dobrý zákrok vytiahol senický brankár.

34:00
    Seničanov bolo na ľade priveľa a tak hráčska lavica bude pykať. Po 31 sekundách sa začne presilovka domácich, keďže Kadlubiak je ešte na trestnej lavici.

32:32
    Dve minúty pre Kadlubiaka v drese Liptovského Mikuláša. Previnil sa tým, že podľa arbitra zovrel puk.

28:11
    Školiakova dobrá strela veru zamestnala Vajnera.

27:10
    V drese hostí inkasuje trest za bránenie Lantoš.

21:40
    Prvé vylúčenie v druhej tretine je na domácej strane. Kadlubiak inkasuje menší trest za pád pod nohy.

17:10
    Je vyrovnané pred avizovaným vylúčením. ROMAN JURÁK sa nemýli pred brankárom Hollým.

16:31
    Penák z ľavej strany triafa brvno!

15:55
    Zakončenie Uhríka vyráža gólman Senice betónmi, pekná šanca domácich.

14:28
    MARTIN TROCHTA posiela v oslabení domácich do vedenia! Skúsený center bol pred bránkou osamotený a ukážkovo využil prihrávku od Marcinka. Pekne trafil odkrytú časť bránky Vajnera.

13:23
    Uhrík v drese MHK 32 inkasuje dve minúty za seknutie,

10:46
    Väčšia aktivita je teraz na hokejkách Senice, domáci sú pod tlakom.

06:52
    Jurák v dobrej pozícii pred domácim brankárom posiela puk nad bránku.

04:27
    Klimčík zakončoval, no neujala sa ani dorážka Uhríka zblízka, hoci niektorí už videli gól.

02:33
    Domáci budú hrať presilovku, za zovretie puku inkasuje trest Blaško.

02:04
    Moravčíkovu strelu likviduje Vajner betónmi, neujíma sa ani dorážka Klimčíka.

01:15
    Poliaček po buly nabil Kadlubiakovi, ten triafa len do hradby tiel.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 15. Trochta (Marcinko), 63. Kadlubiak (Trochta, Marcinko) – 18. Jurák (Kalináč, Lantoš)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Mezovský, Školiak, Holiga, Kadlubiak, Nitriansky, Moravčík, Oravec – Kuric, Legerský, Bartík, Trochta, Poliaček, Marcinko, Divok, Uhrík, Klimčík.
    HC Dukla Senica: Vajner – Reismüller, Loydl, Janík, Perniš, Neumann, Gula, Fian, Mrázik – Kalináč, Jurák, Lantoš, Videlka, Šúrek, Novák, Surovka, Penák, Mikolášek, Vereš, Glemba, Blaško.

Rozhodca: Mihaľov – Piovar, Riš.