Lipt. Mikuláš – Senica 2:1 (po pr.) | Spišská N. Ves – P.H.K. 3b Prešov 2:1 (po pr.) | Prievidza – Detva 3:5 (kon.)
Trnava – Bardejov 3:4 (kon.) | Michalovce – SR 18 7:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Topoľčany 2:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC Dukla Senica
Piatok 03.10.2014, 17:00 • Enel aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť. (19:13:36)

Liptovský Mikuláš porazil Senicu až v predĺžení. Diváci boli svedkami kvalitného duelu.

K jeho priebehu prispel aj výborný Fanklub.

62:39
    JURAJ KADLUBIAK sa dostal k puku a pohotovo zakončil. Puk končí v sietI, Liptovský Mikuláš vyhráva po predĺžení.

62:19
    Tečovaný puk skoro narobil starosti Hollému, poradiť si musel aj s následnou strelou.

61:28
    Uhrík získal puk, zakončil, brankár Senice chytá do lapačky.

61:10
    Pekný teč Uhríka a ozaj pohotový zákrok Vajnera!

60:49
    Faul na Trochtu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V Liptovskom Mikuláši sa ide predlžovať, duel sa v riadnom hracom čase skončil 1:1.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:03
    Na druhej strane Novákovu strelu vyrazil Hollý.

55:00
    Domáci sa nie a nie dostať k zakončeniu počas presilovky.

54:03
    Senica vyhadzuje puk.

53:40
    V drese Senice inkasuje trest Videlka za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

53:11
    Domáci si nerozumeli pri rozohrávke v pásme hostí.

52:47
    Jurák po tlaku hostí dopravil puk po siete, no bolo to až potom, ako rozhodca odpísal postavenie hráča v bránkovisku.

51:07
    Na domácej strane sa opäť vylučuje. Kadlubiak fauloval kolenom.

49:16
    Holiga inkasuje trest za hákovanie.

49:09
    Videlka sa po zaváhaní obrany dostal k zakončeniu, domácich teraz podržal Hollý, ktorý zmaril jeho šancu.

48:14
    Na druhej strane ohrozenie prinieslo zakončenie Divoka. Vhadzuje sa pred brankárom Senice

47:55
    Loydlov pokus z ľavej strany, Hollý puk radšej prikrýva lapačkou.

47:22
    Marcinko vybojoval pásmo, no hostia odvrátili začínajúce nebezpečenstvo.

46:20
    Posledná časť hry zatiaľ žiadnu šancu nepriniesla.

45:59
    Moravčík potiahol puk z vlastnej tretiny a vystrelil, nebolo to však presné.

43:56
    Tečovaná strela Videlku pozdravila staručkú strechu mikulášskeho štadióna.

42:55
    Glembove zakončenie z ľavej strany bolo nepresné.

41:57
    Uhrík získal pásmo pre domáci celok.

41:00
    Puk po strele hostí končí mimo plochy.

40:01

Všetko je pripravené na štart záverečnej tretiny.

Druhá tretina gól nepriniesla, v Liptovskom Mikuláši platí teda stav z úvodného dejstva 1:1.

Po úprave ľadovej plochy sa začne posledná tretina, v ktorej sa vám opäť prihlásime z Enel arény.

40:00

39:40
    Mezovského nahodený puk Vajner vyrazil pred seba.

39:01
    Hollý vytiahol pekný zákrok pred Novákom, ktorý zakončoval zblízka. Juro Hollý, kričia fanúšikovia.

37:59
    Nitrianskeho strelu skúšal tečovať Divok.

37:05
    Zakončenia Uhríka bolo tečované, puk opäť zamestnal ochrannú sieť.

36:31
    Zakázanie uvoľnenie Liptovského Mikuláša.

35:35
    Marcinko po druhýkrát po prihrávke Trochtu, len teraz to bolo nepresné. Puk končí na ochrannej sieti.

35:01
    Holiga posunul Trochtovi, ten na Marcinka, ktorý pohotovo zblízka zakončil, no dobrý zákrok vytiahol senický brankár.

34:00
    Seničanov bolo na ľade priveľa a tak hráčska lavica bude pykať. Po 31 sekundách sa začne presilovka domácich, keďže Kadlubiak je ešte na trestnej lavici.

33:49
    Senica bola v pásme domácich, no dobrú prácu odviedol obranca Mezovský.

33:10
    Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

32:55
    Hostia v pásme domácich.

32:32
    Dve minúty pre Kadlubiaka v drese Liptovského Mikuláša. Previnil sa tým, že podľa arbitra zovrel puk.

32:01
    Poliaček tak, ako ho poznáme – číhajúci pred bránkou, no tentoraz sa puk k nemu nedostal.

30:09
    Nitriansky len nahodil puk na senického gólmana, ten s ním nemal starosti.

29:16
    Kadlubiak vypálil pekne, no nie presne.

28:11
    Školiakova dobrá strela veru zamestnala Vajnera.

27:10
    V drese hostí inkasuje trest za bránenie Lantoš.

26:50
    Kalináčova slabšia strela bola tečovaná a nemierila do priestorov bránky.

26:17
    Liptovský Mikuláš v pásme súpera, no bez ohrozenia bránky.

25:07
    Osamotený Legerský si pýtal puk pred bránku, ten sa však k nemu nedostal.

21:40
    Prvé vylúčenie v druhej tretine je na domácej strane. Kadlubiak inkasuje menší trest za pád pod nohy.

20:46
    Bartík na Legerského, ten ale nestrieľal tvrdo.

20:01

Tímy sú už na ľadovej ploche, za okamih začne druhá tretina.

Prvá tretina je za nami, skončila sa výsledkom 1:1. Domáci sa dostali do vedenia v 15. minúte vďaka Trochtovi. Stalo sa tak v oslabení.

Hostia sa za krátko tiež tešili z gólu. Vyrovnanie prišlo v 18. minúte z hokejky Juráka.

20:00

19:01
    Z pravej strany to skúšal Mikolášek, Hollý bol pozorný.

17:38
    Kuric to pred Vajnerom skúšal na dvakrát, je z toho vhadzovanie pred bránkou Senice.

17:10
    Je vyrovnané pred avizovaným vylúčením. ROMAN JURÁK sa nemýli pred brankárom Hollým.

16:50
    Marcinko pekne vypálil, len kúsok presnejšie sa žiadalo.

16:31
    Penák z ľavej strany triafa brvno!

15:55
    Zakončenie Uhríka vyráža gólman Senice betónmi, pekná šanca domácich.

15:29
    Videlkova strela zamestnala betóny Hollého.

14:28
    MARTIN TROCHTA posiela v oslabení domácich do vedenia! Skúsený center bol pred bránkou osamotený a ukážkovo využil prihrávku od Marcinka. Pekne trafil odkrytú časť bránky Vajnera.

13:50
    Dobrá prihrávka na palicu Lantoša, nenamieril ale presne.

13:23
    Uhrík v drese MHK 32 inkasuje dve minúty za seknutie,

12:02
    Poliaček vďaka svoje rýchlosti založil akciu, prihral Trochtovi, no na puk z jeho hokejky pred bránkou nikto nečíhal.

10:46
    Väčšia aktivita je teraz na hokejkách Senice, domáci sú pod tlakom.

10:15
    Kalináč sa dostal až pred Hollého, no k ohrozeniu bránky neprišlo.

08:47
    Reismüller vyskúšal pozornosť Hollého, ten puk chytá do lapačky.

07:48
    Videlka zahytil puk a z ľavej strany vystrelil, Hollý puk vyráža do bezpečia.

06:52
    Jurák v dobrej pozícii pred domácim brankárom posiela puk nad bránku.

06:20
    Poliaček založil akciu, na jej konci bola tečovaná strela Marcinka – končí na ochrannej sieti.

05:40
    Kuric bekhendom, bolo to však slabé.

04:50
    Hostia sú na ľade v plnom počte.

04:27
    Klimčík zakončoval, no neujala sa ani dorážka Uhríka zblízka, hoci niektorí už videli gól.

03:55
    Hostia vyhadzujú puk cez celé ihrisko.

02:33
    Domáci budú hrať presilovku, za zovretie puku inkasuje trest Blaško.

02:27
    Ďalší pokus na bránu Senice vyslal Školiak od modrej.

02:04
    Moravčíkovu strelu likviduje Vajner betónmi, neujíma sa ani dorážka Klimčíka.

01:45
    Uhrík bekhendom mieri vedľa.

01:15
    Poliaček po buly nabil Kadlubiakovi, ten triafa len do hradby tiel.

00:45
    Domáci Fanklub ženie svoje farby vpred od úvodného buly.

00:10
    Tak teda poďme na to.

00:01

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Mezovský, Školiak, Holiga, Kadlubiak, Nitriansky, Moravčík, Oravec – Kuric, Legerský, Bartík, Trochta, Poliaček, Marcinko, Divok, Uhrík, Klimčík.

HC Dukla Senica: Vajner – Reismüller, Loydl, Janík, Perniš, Neumann, Gula, Fian, Mrázik – Kalináč, Jurák, Lantoš, Videlka, Šúrek, Novák, Surovka, Penák, Mikolášek, Vereš, Glemba, Blaško.

Rozhodca: Mihaľov – Piovar, Riš..

Príjemné popoludnie z Enel arény v Liptovskom Mikuláši.

Hoci má druhá najvyššia slovenská hokejová súťaž dnes na programe stretnutia 8. kola, v Liptovskom Mikuláši predohrajú 19. kolo.

Domáci mančaft MHK 32 Liptovský Mikuláš si zmeria sily s HC Dukla Senica. Pôjde o zápas aktuálne šiesteho a desiateho celku tabuľky. Liptáci zatiaľ získali 11 bodov, ich súper má o päť menej.

Liptovský Mikuláš hral na domácom ľade aj pred dvoma dňami. V stretnutí 7. kola zaslúžene zdolal Topoľčany po výsledku 3:1. Domáci viedli po góloch Marcinka a Trochtu v 10. minúte 2:0, hostia znížili po pol hodine hry. Drámu v 55. minúte nepripustil aktívny Bartík, ktorý uzatváral na 3:1.

Senica v stredu cestovala na prešovský ľad. Po výsledku 3:2 sa z výhry tešil domáci tím, hoci ešte po dvoch tretinách bol stav vyrovnaný 2:2. Domáci viedli 1:0, za tím Senice vyrovnával Videlka. Prešov opäť viedol, no o vyrovnanie sa gólom počas dvojnásobnej presilovky v 38. minúte postaral Loydl. Východniari o výhre rozhodli v 54. minúte počas početnej výhody.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 15. Trochta (Marcinko), 63. Kadlubiak (Trochta, Marcinko) – 18. Jurák (Kalináč, Lantoš)

Rozhodca: Mihaľov – Piovar, Riš.