Třinec – K. Vary 4:0 (kon.) | Zlín – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Hradec Králové – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.)
Kometa Brno – Plzeň 0:5 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:2 (1:0 po s.n.) | Olomouc – Vítkovice 9:1 (kon.)
Berani Zlín
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Sparta Praha
cz Piatok 03.10.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

59:25
    Pro Spartu je čas příliš krátký a hosté si berou oddechový čas.

58:12
    Filip Novotný opustil brankoviště a Sparta hraje power-play. Buly před Štůralou.

53:42
    Pražané mají šanci na srovnání v početní převaze jednoho hráče v poli. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

50:27
    Šance pro zlínský celek zvýšit vedení v přesilové hře. Adam Polášek (SPA) 2 minuty za nedovolené bránění.
    VLACH - 1:0

49:57
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlínští hokejisté se v polovině třetí třetiny dostávají do vedení! ROMAN VLACH předvedl ukázkovou sólo akci, když si na konci šance položil Novotného na led a zasunul kotouč do sítě. ZS Luďka Čajky je na nohou! Asistence: Tomáš Žižka, Patrik Urbanec.

46:03
    Brankář Štůrala v těchto chvílích předvedl zákrok večera. Zlínský brankář neuvěřitelně za pět minut dvanáct zasáhl proti dorážce Lukáše Pecha a vysloužil si bouřlivé ovace.

44:46
    Tomáš Žižka (ZLN) je potrestán dvěma minutami za podražení. Sparta cítí šanci dostat se do vedení v přesilové hře.

43:49
    David Šťastný přihrál do jízdy puk Ondráčkovi, který v ten nejméně vhodný moment zlomil hokejku na dvě části.

43:17
    Roman Vlach si vybruslil do slibné šance, na jejímž závěru se pokusil o blafák, který mu Novotný na poslední chvíli stačil přečíst.

38:35
    Kotouč se po Leškově nahození odrazil od Buchteleho hokejky na přední tyčku a Novotný měl co dělat, aby kotouč chytil do lapačky.

34:28
    Vyjetého Novotného za vlastní brankou překvapil Roman Vlach a nabízel kotouč do předbrankového prostoru Okálovi. Ten se však rychlé přihrávky zalekl a domácí ani tentokrát nepotrestali menší zaváhání brankáře Sparty.

33:48
    Michal Barinka (SPA) 2 minuty za podražení. Zlínu se nabízí výhoda dostat se v zápase do vedení při přesilové hře pěti proti čtyřem.

33:03
    Agilní Leška překvapil vyjetého Novotného za brankou, ale následná přihrávka na Veselého úspěšná nebyla.

27:21
    Čajánek přihrál bekhendem na Kotvana, který nedokázal poslat puk do odkryté části branky.

26:58
    Zlín si zahraje další přesilovou hru. Obránce Jan Piskáček (SPA) si odpyká dvouminutový trest za podražení.

26:39
    Kotvanovu střelu nejprve dorážel na brankovišti Balaštík a hned na to i kapitán Čajánek. Novotný se štěstím první pokus zneškodnil a podruhé už mu pomohli obránci.

22:38
    Šťastný přiťukl kotouč na střelu Čechovi, jehož bomba jen těsně minula pravou tyčku Novotného branky.

18:50
    Štůrala zneškodnil asi největší šanci hostí v první třetině. Na zlínského brankáře ujížděl sám Tomáš Rolinek, kterého brankář domácích vychytal spičkou hole.

17:06
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Roman Vlach (ZLN) 2 minuty za hru vysokou holí.

16:02
    Daniel Přibyl (SPA) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

14:06
    Asi v největší šanci domácího celku se ocitl David Šťastný, který ale svůj ostrý pokus z levého křídla nedokázal nasměrovat mezi tyče.

12:18
    Zlínští hráli chvíli ve čtyřech a málem se jim to vymstilo. Chaos v domácích řadách mohl potrestat střílející Polášek, ale Štůrala dobře konečkem hokejky vypíchl puk do bezpečí.

11:01
    Štůrala se fantasticky přesunul a zneškodnil bombu Barinky z prostoru modré čáry.

9:29
    Novotnému nadělalo potíže lehčí nahození z hokejky Oldricha Kotvana. Sparťanský brankář ale nakonec všechno sám vyřešil. Buly u branky Sparty.

5:27
    Roman Vlach si zakličkoval s kotoučem a vybojoval pro svůj celek první přesilovou hru. Robert Sabolič (SPA) 2 minuty za podražení.