Třinec – K. Vary 4:0 (kon.) | Zlín – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Hradec Králové – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.)
Kometa Brno – Plzeň 0:5 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:2 (1:0 po s.n.) | Olomouc – Vítkovice 9:1 (kon.)
Berani Zlín
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Sparta Praha
cz Piatok 03.10.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

53:42
    Pražané mají šanci na srovnání v početní převaze jednoho hráče v poli. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

50:27
    Šance pro zlínský celek zvýšit vedení v přesilové hře. Adam Polášek (SPA) 2 minuty za nedovolené bránění.

44:46
    Tomáš Žižka (ZLN) je potrestán dvěma minutami za podražení. Sparta cítí šanci dostat se do vedení v přesilové hře.

33:48
    Michal Barinka (SPA) 2 minuty za podražení. Zlínu se nabízí výhoda dostat se v zápase do vedení při přesilové hře pěti proti čtyřem.

26:58
    Zlín si zahraje další přesilovou hru. Obránce Jan Piskáček (SPA) si odpyká dvouminutový trest za podražení.

17:06
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Roman Vlach (ZLN) 2 minuty za hru vysokou holí.

16:02
    Daniel Přibyl (SPA) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

5:27
    Roman Vlach si zakličkoval s kotoučem a vybojoval pro svůj celek první přesilovou hru. Robert Sabolič (SPA) 2 minuty za podražení.