AS Rím – Neapol 3:2 (kon.)
AS Rím
3:2 (2:0)
SSC Neapol
cz Streda 05.02.2014, 20:45 • Stadio Olimpico, Řím (kapacita: 73 261) • Taliansky pohár

Připomínám, že i odvetné utkání budete moci sledovat na serveru Onlajny.com! Děkujeme vám za pozornost a přejeme vám hezkou středeční noc. Na počtenou. (22:47:34)

Píšťalka sudího Bergonziho právě ukončila první semifinálový duel mezi Římem a Neapolí. První poločas byl herně vyrovnaný, ovšem domácím se na rozdíl od hostů dařilo využívat šance a po 45 minutách tak vedli 2:0. Hned na začátku druhé půli se trefil i za pomoci brankáře Higuaín a utkání rázem bylo znovu otevřené. No a v 70. minutě po čtyřminutovém pobytu na hřišti ukázal veliké sebevědomí Belgičan Mertens, jehož povedená akce skončila vyrovnáním. Tempo utkání bylo v jeho závěru spíše klidné a i to tím pádem naznačovalo, že zápas skončí remízou. Jenomže poté domácí AS zatlačilo Neapol a dnes velice agilní Gervinho svojí druhou brankou v 88. minutě rozhodl o vítězi.

Odveta tohoto utkání se odehraje přesně za týden (12.2.) od 20:45.

90+3
    Insigne ztratil míč a ukončil naděje na remízu.

90+3
    Neapol jde to útoku, zkouší to po pravé straně.

90+2
    Destro se objevil sám před Reinou, ale míč se k němu nakonec nedostal.

90+2
    Řím už to nejspíše udrží, Neapol se momentálně brání.

Přímý kop Neapole zahrával Ghoulam, následoval po něm roh, ani teď se stav utkání nemění.

90
    Neapolští se ještě pokoušejí srovnat stav utkání.

Nastaveny byly tři minuty.

88
    AS Řím právě vstřelilo branku!
    A je nejspíše rozhodnuto! Po několika rychlých přihrávkách za vápnem se na pravé straně ujal balonu GERVINHO, kterého neuhlídal Ghoulam. Hráč týmu AS Řím proběhl kolem obránce a poslal míč po zemi na bližší tyč, kam José Reina nedosáhl.

88
    Tlak Říma pokračuje, náhlý protiútok Neapole se nepovedl.

87
    Valon Behrami odvrátil míč z vápna.

87
    Rohový kop pro AS Řím.

86
    Je to tak. Došlo k centru do vápna z levé strany, ale nikdo z hráčů v černém si k míči cestu nenašel. Neapol se ubránila.

86
    Gokhan Inler dostal žlutou kartu a AS Řím zahrává volný přímý kop, vypadá to ale spíše na centr, než na to, že bude exekutor pálit na bránu.