Arnhem – Alkmaar 0:2 (kon.) | Cambuur – Eindhoven 1:2 (kon.) | GA Eagles – Waalwijk 2:2 (kon.)
Nijmegen – Breda 1:1 (kon.) | Heerenveen – Twente 0:2 (kon.)
SC Heerenveen
0:2 (0:0)
FC Twente
cz Streda 05.02.2014, 20:45 • Abe Lenstra Stadion, Heerenveen • Holandská Eredivisie

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:35:32)

Heerenveen dnešní utkání nezvládlo, naopak, hosté dokázali zvítězit a díky včerejšímu zaváhání Vitesse Arnhem se dostávají na druhé místo za vedoucí Ajax Amsterdam! Díky skvělému závěru zápasu, kdy místo bránění "bušili" hosté do domácí obrany, si vítězství zaslouží.

90+3
    Poslední vteřiny dnešního utkání.

90+1
    Ještě tři minuty nastavil sudí Liesveld.

90
    Twente právě vstřelilo branku!
    Je hotovo! Po centru Tadiće, z pravé strany, si za obranu nabíhá TORGEIR BØRVEN, který dokázal překonat vyběhnuvšího Nordfeldta.

89
    A domácí gólman Nordfeldt podskočil centr, naštěstí pro domácí, se tam bleskově zorientoval obránce, který nedovolil soupeři zakončit do odkryté branky.

87
    Volný kop Twente z pravé strany, rozehrává kdo jiný, než Dušan Tadić.

86
    Hosté, i když vedou, rozhodně nečekají na vlastní půli, naopak, sami se snaží útočit a daří se jim to.

84
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Marzo, přichází Sinkgraven.

83
    Lavička Heerenveenu připravuje poslední změnu v sestavě, na trávník se chystá Sinkgraven.

82
    Hosté rozehráli z levé strany, ale gólman Nodfeldt vyráží, přesto je pískán útočný faul.

81
    Twente vybojovalo další rohový kop.

80
    Posledních deset minut dnešního zápasu a hosté hájí těsné vedení, dokáží domácí alespoň vyrovnat?

79
    Domácí mají volný kop, ale jako všechny předtím, i tenhle nedokázali nijak zužitkovat.

77
    Po jednom takovém dostává hostující Rosales žlutou kartu.

76
    Na hřišti začíná přibývat faulů a dalších nedovolených zákroků.

74
    Závěrečná dvacetiminutovka nezačala zrovna ideálně pro domácí tým, který si ale svou aktivitou v posledních minutách o branku doslova říkal.

73
    Aktivní DUŠAN TADIĆ dokázal obejít domácího Kuma a parádní střelou z pravé strany trefuje přesně k zadní tyči a hosté vedou.

71
    A rozehrávající Tadić nakonec vybojoval faul na bránícím de Kampsovi, rozhodčí píská faul.