Ferreira – Olhanense 3:1 (kon.)
FC Paços Ferreira
3:1 (2:0)
SC Olhanense
cz Streda 05.02.2014, 21:00 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira • Primeira Liga

Je dobojováno. Hosté se ve druhé půli nadechli k mocnému stahování. V 53. minutě již Degra lovil míč ze své sítě poprvé. V 54. již mohlo být vyrovnáno, ale Dionisi šanci neproměnil. Hosté pak měli ještě několik pokusů, které vypadaly nadějně. Jenže branky z toho nebyly. Domácí se z toho vzpamatovali a těsně před koncem zasadili ještě úder z milosti a vyhráli celý zápas 3 – 1. (23:00:58)

90+6
    Ferreira právě vstřelila branku!
    Hosté ještě na konci otevřeli hru a rychlý výpad do otevřené obrany zakončil YONATHAN ALEXANDER DEL VALLE.

90+4
    Už se téměř blíží konec střetnutí, začala poslední minuta nastavení.

90+2
    Utkání se bude již jen dohrávat, domácí drží hosty v uctivé vzdálenosti od vlastní branky.

90+1
    Hlavní sudí nastaví ještě 4 minuty.

90
    Se žlutými kartami se roztrhl pytel, tedy alespoň na domácí straně. Tony zajel do Paula Sérgia a vidí žlutý kartónek z blízka.

88
    Poslední střídání na domácí straně. Přichází Manuel José,kterému uvolnil místo Carlão, pravděpodobně jde o taktické střídání.

88
    Degra tak dlouho zdržoval až uviděl žlutou kartu. Rozehrávat na vlastní polovině přímý kop stejně bude i dále.

85
    Del Valle mohl na pravé straně zdržovat hru co nejdéle, ale o míč přišel.

85
    Bez nastavení nám do konce utkání zbývá 6 minut. Hosté mají ještě relativně dost času na korekci výsledku, ale zatím se musí bránit ataků Ferreiry.

84
    Žlutou kartu dostává Nuno Santos (FC Paços Ferreira).

82
    Další možnost Olhanense na vyrovnání, ale ani střela Rui Duarteho se mezi tři tyče nevešla, kdyby tak hostující útočník učinil, Degra by jeho pokus zastavit nedokázal.

80
    Tozé Marreco naskakuje na trávník místo Albánce Mehmetiho.

79
    Třetím napomínaným hráče je Dán Per Billeskov Kroldrup.

76
    Jenže ani roh devátý roh domácích , ani druhý roh hostů změnu skóre nepřinesl, ba co více nepřinesl ani ohrožení branky.

75
    Domácí přece jen jedné statistice zcela vládnou a to jsou rohové kopy. V nich vedou zcela jednoznačně 9 – 1.

73
    Dosavadní poměr střel na branku je 7 – 3 ve prospěch domácího týmu, ale ten vesměs všechny střely získal ještě v první půli.

72
    Lucas Souza pro dnešní den dohrál. Christian Udubuesi Obodo je již na trávníku a zapojuje se do hry.

69
    Nakonec se míč ocitl mimo hrací plochu. Výhodu autového vhazování bude mít celek hostů.