Žilina – Podbrezová 4:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlín 4:2 (kon.) | B. Bystrica – L. Mikuláš 2:1 (kon.)
Kraków – Trenčín 2:1 (kon.) | Košice – Ostrava 1:1 (kon.) | Slavia – Constanta 0:1 (kon.)
Liberec – Midtjylland 2:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:1 (1:0)
FC Midtjylland
cz Streda 05.02.2014, 20:45 • Estadio Algarve, Portugalsko • Prípravný zápas

Dánský celek vyrovnal ve druhém poločase hru a byl pro Slovan nepříjemným protivníkem. Midtjylland se dočkal odměny v 74. minutě, kdy na rozdíl jediné branky upravil Remer. Víc už však Liberec svému soupeři nedovolil a připsal první vítězství v rámci Atlantic Cupu.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u on-line přenosů brzy na počtenou. (22:38:55)

90+3
    Slovan se nastěhoval před branku soupeře, kde sbírá drahocenné sekundy.

90+2
    Akce Midtjylland končí až za lajnou. Hroššo bude odkopávat od branky a spěchat rozhodně nebude.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Dánové teď zamkli Slovan na vlastní polovině. Ten se musí usilovně bránit.

89
    Druhý poločas už je téměř u konce. Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby.

88
    Severočeši už nic nevymýšlí a snaží se hrát jednoduše. O vedení by neradi přišli.

87
    Dalekonosná rána jednoho z hostujících hráčů končí jen vedle liberecké branky.

85
    Hra se v posledních minutách přelévá ze strany na stranu. Žádné velké šance ale nepřichází.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jarolím, přichází Obročník.

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Pavelka, přichází Douglas.

81
    Hosté si ale zatím žádnou další šanci připravit nedokázali. Liberečtí dobře brání.

80
    Před námi je posledních deset minut utkání. Dánové pochopitelně ožili a budou se snažit vyrovnat.

77
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Rajnoch, přichází Karišik.

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kováč, přichází Pimpara.

76
    Hned vzápětí mohl Midtjylland dokonce vyrovnat! Jeden z útočníků se ocitl na malém vápně úplně sám. Svoji hlavičku ale nasměroval pouze do náručí připraveného Hrošša.

75
    Další žlutou kartu uviděl liberecký brankář Hroššo, který při gólové akci zahrál rukou mimo šestnáctku.

74
    Midtjylland právě vstřelil branku! Také dánský celek se přeci jen dočkal gólu! Stejně jako Liberec i Dáni využili chyby v rozehrávce. Autorem branky byl REMER – 2:1.