Žilina – Podbrezová 4:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlín 4:2 (kon.) | B. Bystrica – L. Mikuláš 2:1 (kon.)
Kraków – Trenčín 2:1 (kon.) | Košice – Ostrava 1:1 (kon.) | Slavia – Constanta 0:1 (kon.)

88
    Rychle se blíží závěr zápasu, hraje se ve středu pole.

80
    Po přihrávce od Vyhnala šel sám na brankáře Bazal, trefil ale jen tyč soupeřovy brány!

73
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Hrubý, přichází Lička.

71
    Nebezpečně vystřelil Carstocea a gólman Radek Černý měl co dělat, aby míč zastavil.

64
    Po další rychlé akci Slavie se ke střele dostal Vyhnal, kterého ale vychytal gólman Balauru. Následnou dorážku sice poslal Prošek do sítě, avšak gól opět kvůli ofsajdu neplatí.

47
    Tým Viitorul Constanta právě vstřelil branku!
    Slavia prohrává 0:1, když se po centru Tănase hlavou prosadil GAVRA.

Sestava Slavie pro druhý poločas: Černý – Dostál, Souček, Costa, Tusjak – Hrubý, Zmrhal – Prošek, Bazal, Mensah – Vyhnal.

46

45

42
    Rychle se blíží konec poločasu a stav zápasu je 0:0. Hráči Constanty kopali rohový kop, v pohodě zakročil gólman Čontofalský.

35
    Blízko ke gólu byl také nyní Juhar, jeho ránu po rychlé kombinaci ale ztečovala obrana nad bránu.

31
    Slavia sice vstřelila gól, ten ale kvůli ofsajdu Pitáka neplatí.

30
    Po půl hodině hry je stav zápasu stále nerozhodný 0:0.

16
    První velkou šanci v zápase měl Jan Vošahlík. Jeho povedenou ránu po samostatné akci vyrazil gólman Balauru.

10
    Fotbalisté Slavie jsou v úvodu zápasu aktivnější a svého soupeře tlačí. Hraje se hlavně na polovině Constanty.

1

SK Slavia Praha: Čontofalský – Dostál, Škoda, Costa, Tusjak – Gecov, Hrubý – Koreš, Piták, Juhar – Vošahlík

FC Viitorul Constanta: Balauru – Larie, Bejan, Mitrea, Daminuta, Tănase, Benzar, Nikolov, Vina, Gavra, Mitriţă..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Góly: 47. Gavra