Oostende – Lokeren 1:2 (8:9 po pen.) | Waregem – Gent 0:0 (kon.)
0:0 (0:0)
KAA Gent
cz Streda 05.02.2014, 20:45 • Regenboogstadion • Belgický pohár

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám krásný zbytek večera. (22:48:27)

Druhý poločas nepřinesl žádné velké vzrušení. Bezgólová remíza tak znamená, že v součtu obou utkání zvítězili hráči SV Zulte-Waregem, kteří si to ve finále letošního ročníku belgického poháru rozdají s vítězem duelu mezi KV Oostende a KSC Lokeren (za stavu 1:1 se prodlužuje).

90+3

90+3
    Fanoušci domácích bouří. Tohle už Gent nestihne.

90+2
    Habibou zahrál vysokou nohou. Další rozehrávka pro Waregem.

90+2
    Hosté se faulem připravují o drahocenný čas.

90+1
    Selsův dlouhý výkop nenašel požadovaného adresáta. Bruzzese má míč ve svých rukavicích.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Rafinhovi navíc utíká míč do zámezí. Vhazovat budou domácí.

89
    Domácí obránci jsou velmi pozorní a neumožňují Rednicovým svěřencům udeřit.

87
    Poslední střídání na straně domácích.Na hřiště jde místo N'Diayeho kamerunský obránce Formose Mendy.

86
    V hlavičkovém souboji před Bruzzesem úspěšnější domácí obránci.

86
    Stále se hraje bez žluté karty.

84
    Po faulu na Hazard budou útočit domácí.

82
    Gentští využívají i třetího střídání, když za Hannese van der Bruggena na hřiště naskočil Christophe Lepoint.

80
    Před námi je posledních deset minut základní hrací doby. Dokáže Gent vstřelit branku a poslat utkání do prodloužení?

79
    Dlouhý výkop Bruzzeseho zachytili obránci Gentu.

76
    Gent posiluje útočné řady. Nicklas Pedersena zastoupí francouzský útočník Sloan Privat.

73
    Poprvé v zápase střídají i hosté. Kageho nahradí švýcarský záložník Danijel Miličević.