Philadelphia – Detroit 5:0 (kon.) | Boston – Florida 6:2 (kon.) | Toronto – Tampa Bay 3:2 (kon.)
Columbus – Ottawa 2:3 (kon.) | Buffalo – Washington 4:5 (po pr.) | Montreal – Carolina 3:0 (kon.)
St. Louis – NJ Devils 3:0 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:4 (kon.) | Arizona – LA Kings 3:0 (kon.)
Calgary – Chicago 5:4 (po pr.) | Anaheim – Minnesota 2:4 (kon.)
Arizona Coyotes
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Los Angeles Kings
cz Streda 29.01.2014, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

36:39
    Ještě uvidíme ve druhé periodě jednu přesilovou hru. Český hokejista Martin Hanzal (PHX) dostal trest za sekání, početní výhoda tentokrát pro Los Angeles.

32:10
    Už třetí přesilová hra v této třetině pro domácí Phoenix Coyotes. Dvě minuty za krosček míří za katr odpykat Robyn Regehr (LAK), provinil se krosčekem.

26:56
    Domácí celek čeká navíc další početní výhoda, která začne hned po skončení komerční přestávky. Matt Greene (LAK) se dle názoru hlavního rozhodčího provinil nedovoleným bráněním.

23:04
    Sporná a nepříjemná situace na modré útočné čáře Los Angeles Kings, kde si hokejista Los Angeles Kings počínal nedovoleně. Navíc pak přišla mela, za kterou padají tresty. Dostávají je Jordan Nolan (LAK) a domácí Paul Bissonnette. Jeden trest navíc dostal právě Nolan, a tak se chystá přesilovka pro domácí.

04:28
    Následuje první vyloučen dnešního utkání. Bude to domácí hokejista Keith Yandle (PHX), kdo inkasuje menší trest dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Los Angeles.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 16. Ekman-Larsson (Vermette), 24. Ekman-Larsson (Doan, Boedker), 49. Vermette (Boedker, Korpikoski)

Arizona Coyotes: Greiss – Michálek, Ekman-Larsson, Yandle, Morris, Murphy, Schlemko – Vrbata, Hanzal, Doan – Boedker, Vermette, Korpikosi – Moss, Ribeiro, Klinkhammer – Chipchura, Halpern, Bissonnette
    Los Angeles Kings: Quick – Doughty, Muzzin, Vojnov, Regehr, Greene, Mitchell – Carter, Kopitar, King – Williams, Richards, Brown – Louis, Stoll, Clifford – Toffoli, Fraser, Nolan

Rozhodca: Brad Meier, Jean Hebert – Mike Cvik, Mark Wheler

Diváci: 13 681