Philadelphia – Detroit 5:0 (kon.) | Boston – Florida 6:2 (kon.) | Toronto – Tampa Bay 3:2 (kon.)
Columbus – Ottawa 2:3 (kon.) | Buffalo – Washington 4:5 (po pr.) | Montreal – Carolina 3:0 (kon.)
St. Louis – NJ Devils 3:0 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:4 (kon.) | Arizona – LA Kings 3:0 (kon.)
Calgary – Chicago 5:4 (po pr.) | Anaheim – Minnesota 2:4 (kon.)
Calgary Flames
5:4 (2:2, 2:2, 0:0 - 1:0)
Chicago Blackhawks
cz Streda 29.01.2014, 03:45 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Z utkání je to tak vše. Přeji vám krásný zbytek dne a u dalšího online přenosu z nejlepší hokejové ligy zase někdy na shledanou. (06:27:09)

Dnešní utkání sledoval 19 289 diváků.

Calgary tak dokázalo zaskočit druhý celek tabulky a porazit ho na svém ledě 5:4 po prodloužení. Mohli jsme vidět velice zajímavé utkání, které nakonec gradovalo v nastaveném čase, kdy Brodie rozhodnul o tom, že bonusový bod zůstane na straně Flames.

Vítězná branka utkání: T.J. Brodie

62:26
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Prodloužení nakonec rozhoduje nejaktivnější hráč nastaveného času. Monahan dostal pas mezi kruhy, kde vystřelil a Crawford jej vyrazil na hůl T.J. BRODIEHO, jenž obkroužil bránu hostí a následně zasunul puk do odkryté částí brány. Asistence: Sean Monahan, Lee Stempniak.

61:55
    Puk je již za bránou Räma, a tak Flames zakládají další akci až od své brány.

61:20
    Chicago nemůže dostat puk ze své obranné třetiny. Hudler společně se Stajanem zatápějí hostující obraně.

60:55
    A další střela Brodieho od modré, kterou tentokráte blokuje hostující obrana.

60:40
    Od modré vypálil Brodie, ale jeho tvrdá rána netrefuje bránu Hawks.

60:24
    Brodie zavezl puk do pásma, kde jej následně nahrál za bránu Jonesovi.

60:01

Utkání tak nakonec bude muset rozhodnout nastavený čas či případné samostatné nájezdy, protože ani jedno z mužstev již nevstřelilo branku ve třetí třetině. Obě mužstva tak odejdou z utkání minimálně s jedním bodem Za předvedený výkon si to však oba týmy zaslouží.

60:00

59:50
    Seabrook pouze nahazuje puk za bránou Flames.

59:30
    Kane se snažil nahrát před bránu Saadovi, ale ten byl bráněn domácími.

59:20
    Chicago je opět v útoku.

58:46
    Hawks drželi puk ve své útočné třetině až nakonec vyjel s pukem přes modrou Sharp, a tak hosté musejí vyklidit útočné pásmo.

58:21
    Až teprve teď se prodral do útočného pásma Toews.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 2. Backlund (Stempniak), 12. Bouma (Stajan), 24. Stajan (Jones), 31. Backlund (Stempniak, Giordano), 63. Brodie (Monahan, Stempniak) – 6. Kane (Versteeg, Leddy), 17. Hossa (Toews, Keith), 34. Smith (Bollig, Oduya), 38. Hossa (Hjalmarsson, Saad)

Calgary Flames: Berra (41. Rämö) – Brodie, Giordano, Russel, Butler, Šmíd, Wideman – Hudler, Backlund, Stempniak – Galiardi, Monahan, Colborne – Bouma, Stajan, Jones – Westgarth, Street, McGrattan.
    Chicago Blackhawks: Raanta (31. Crawford) – Keith, Seabrook, Hjalmarsson, Oduya, Leddy, Rozsíval – Sharp, Toews, Hossa – Versteeg, Pirri, Kane – Bickell, Shaw, Saad – Bollig, Kruger, Smith.

Rozhodca: St. Laurent, St. Pierre – Gibbs, Shewchyk

Diváci: 19 289