Chabarovsk – Metallurg Magnitogorsk 1:6 (kon.) | Vladivostok – Čeljabinsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Novokuzneck – Ufa 3:1 (kon.)
Novosibirsk – Nižnekamsk 4:0 (kon.) | S.Moskva – Čerepovec 0:7 (kon.) | Dinamo Minsk – Jaroslavľ 3:1 (kon.)
Doneck – A. Mytišči 3:2 (1:0 po s.n.)
Amur Chabarovsk
1:6 (0:3, 1:1, 0:2)
Metallurg Magnitogorsk
Streda 29.01.2014, 09:00KHL

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (11:07:27)

Je dobojované! V tretej tretine sa dokázali hostia ešte dvakrát presadiť. Na 1:5 zvyšoval v 45.minúte Danis Zaripov a na konečných 1:6 v 54.minúte Ibragimov. Amur mal viaceré presilovky, ale v jednej sa im nedarilo a tak v tomto zápase prehrali s Magnitogorskom 1:6.

60:00

59:05
    Malenkich je už na ľade a tak sú hostia v plnom počte.

59:01
    Prebieha posledná minúta zápasu.

58:27
    Útok Magnitgorosku zastavil ofsajd.

58:05
    Chabarovsku sa ani v tejto presilovke nedarí, do útoku môžu ísť dokonca hostia.

57:12
    Okamžite po buly dokázali hostia poslať puk preč z pásma.

57:05
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí. Malenkich dostáva 2 minúty za sekanie.

56:51
    Magnitogorsk hrá v plnom počte.

56:30
    Od modrej strieľal Loginov, ale Košečkin si poradil aj s následnými dorážkami jeho spoluhráčov.

55:30
    Metallurg sa dostal za bránkou Košečkina ku puku a dostal ho preč z pásma.

54:51
    Tréner hostí si berie oddychový čas.

54:51
    Birjukov dostáva 2 minúty za podrazenie. Presilovka pre Amur.

53:14
    Metallurg Magnitogorsk dal gól!
    Poltucet v sieti Jarvinena zavŕšil svojou peknou strelou od modrej RINAT IBRAGIMOV. Asistencia: Tim Brent.

52:48
    Kovář sa ocitol v pásme skôr ako puk a tak sa píska ofsajd.

51:39
    Hostia sa v tejto fáze len bránia. Domáci sa nevedia dostať do zakončenia.

50:40
    Chabarovsk chce pridať ešte nejaký gól a tak je aktívny v útočnom pásme.

Martin Platko

Góly a asistencie: 35. Junkov (Korotkov, Lugin) – 5. Mozjakin (Zaripov, Kovář), 16. Osala (Pare, Kazionov), 18. Mozjakin (TImkin, Kovář), 31. Antipin (Kovář, Birjukov), 45. Zaripov, 54. Ibragimov (Brent)

Amur Chabarovsk: Jarvinen (Murygin) – A. Loginov, Bilalov, Lugin, Korotkov, Junkov – V. Loginov, Ježov, Krikunov, Litovčenko, Stepanov – Terjajev, Reese, Klimčuk, Dubinin, Šiškanov – Sedunov, Teslenko, Smurov, Katsuba, Abramov
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pechursky) – Antipin, Biryukov, Mozyakin, Kovář, Zaripov – Tereshchenko, Chabarov, Pare, Kazionov, Timkin – Bereglazov, Ibragimov, Platonov, Brent, Potechin – Malenkikh, Shenfeld, Junkov, Malinovsky, Osala

Rozhodca: Alexei Anisimov, Alexander Soin – Stepan Koršak, Alexander Černyšev.