Spišská N. Ves – Prešov 3:6 (kon.) | Prievidza – Lipt. Mikuláš 3:2 (2:1 po s.n.) | SR 18 – Detva 2:3 (kon.)
Bardejov – Senica 4:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Trnava 2:4 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
HK DOXXbet Detva
Streda 29.01.2014, 17:00 • Zimný štadión Trnava • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

V tretej tretine sme už gól nevideli a tak zápas končí víťazstvom Detvy. Ďakujeme za pozornosť. (19:10:54)

60:00

59:45
    Detve sa podarí puk vyhodiť. Zatiaľ jej striedačka kričí, že domáci hrajú v šiestich.

59:35
    Brankár Matej Tomek korčuľuje na striedačku.

58:53
    Oddychový čas Detva.

58:53
    ... po vysunutí na modrú Garayovi, zrejme na riadnu delovku, tomuto puk prepadol a dopredu sa dostal Goga. Cez Garaya zrýchlil, ale Tomek jeho nájazd vychytal.

58:53
    Tak ale toto... Výborný ťah hráča za bránou, pre sled ďalších okolností si nepamätám, kto to bol, ale puk prihral zadovkou namiesto na čakanú ľavú stranu na pravý kruh, odkiaľ mierne netrafil tuším Ferleťák. Puk padol pred Orčíka a boli tam neúspešné snahy ležiaceho brankára prekonať. A to ešte nie je všetko...

58:10
    Detve sa zatiaľ darí, najprv vyhrala buly a Styk puk poslal aspoň do stredného pásma.

57:48
    Vylúčenie Detva a výborná šanca pre domácich na vyrovnanie – Daniel Neumann – dve minúty za zdržiavanie hry, vyhodenie puku z hracej plochy.

57:15
    Slovensko už v piatich, pred Sukeľa poskočil puk, ale nedokázal si ho dobre spracovať.

56:08
    Od modrej čiary strela Trochtu, následne dorážka len-len minula Tomekovu mierne odkrytú bránu.

54:58
    Vylúčenie Slovensko "18" – Matúš Sukeľ – dve minúty za seknutie. Zároveň vylúčenie Detva – Branislav Srnka – desať plus do konca nešportové správanie.

54:06
    Krajňák sa chcel od mantinelu presunúť do lepšej streleckej pozície, ale puk sa mu zasekol a tak cez Styka neprešiel.

53:14
    Mahdalík sa natlačil až k strele, ale Tomek ju vyrazil.

52:36
    Detva sa v útočnom pásme teraz trochu trápila, hoci mala šancu, až na strelu to vôbec nevyšlo. Valent po chvíli utiekol dopredu, ale nedokázal puk udržať na hokejke.

51:13
    Po prieniku na oboch stranách, Žilkov sa skončil strelou do Tomekových betónov a na druhej strane Sukeľov zblokovaný ešte na kruhoch.

50:33
    Teper od modrej, Romančík nedovolil Gogovi tečovať a tak Tomek našiel puk pri betónoch.

49:18
    Hlboko zabudnutý hráč v ofsajde a Osemnástka tak dovolila Detve skompletizovať sa na útok. Németh potiahol dopredu, ale sám dobrú strelu na bránu nevyprodukoval, následne pokus z ľavej strany Tomek prikrýva.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. Hrušík, 37. Hrušík (Ferleťák, Grman) – 13. Styk (Hataš, Goga), 25. Buda (Styk, Srnka), 39. Trochta (Hegyi, Žilka)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Tomek – Ma. Moravčík, L. Romančík, J. Garay, Má. Grman, Vadovič, M. Bílik, Hatala – Matej Paločko, M. Sukeľ, J. Milý – Ferleťák, Halama, Hrušík – Š. Petráš, Pe. Valent, J. Tatar – Klenko, M. Krajňák.
    HK DOXXbet Detva: Orčík – Styk, Hataš, Neumann, Pač, Z. Tóth, Teper, Mačkovič – M. Goga, Srnka, S. Buda – D. Hegyi, Trochta, J. Žilka – Graham, P. Fekiač, F. Jánošík – D. Nociar, Mahdalík, Németh.

Rozhodca: Krist – Drblík, Kuník