Čerepovec – Čeljabinsk 4:6 (kon.) | Jaroslavľ – Metallurg Magnitogorsk 3:1 (kon.) | S.Moskva – D. Moskva 0:6 (kon.)
Dinamo Minsk – Novgorod 4:0 (kon.) | Riga – HC Slovan 1:3 (kon.) | Doneck – Kazaň 1:2 (kon.)
Záhreb – Viťaz 4:2 (kon.)
Severstaľ Čerepovec
4:6 (0:3, 2:1, 2:2)
Traktor Čeljabinsk
Nedeľa 29.12.2013, 14:00 • Ice-Palace, Čerepovec (Rusko) • KHL

44:57
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Kosticyn.

39:19
    Severstal si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za faul lakťom odchádza sadnúť Kosticyn.

36:16
    Domáci si zahrajú presilovú hru. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť hosťujúci Valejev.

26:55
    Na rad prichádza ďalšia presilová hra pre Severstal. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Glinkin.

25:04
    Hostia hrali už v plnom počte, no opäť si zahrajú v oslabení o jedného hráča. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Katičev.

23:00
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť Artamonov.

16:08
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za krosček odchádza sadnúť Videll.

Góly a asistencie: 27. Zemčenko (Laakso, Kiselevič), 38. Kazakovcev (Zemčenko), 52. Dedunov (Černov), 56. Berdnikov (Guskov) – 2. Zavaruchin, 7. Kontiola, 8. Kondratjev (A. Popov), 32. Abdullin (Klimontov), 50. A. Popov (Kondratjev, Glinkin), 59. Vasilčenko (Valejev)

Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (8. Kasutin) – Andersen, Guskov, Laakso, Kiselevič, Čáslava, Kalašnikov, Stasenko, N. Popov – Berdnikov, Videll, Nikoncev – Zemčenko, Stoljarov, Žerdev – Kazakovcev, Antipov, Kovyršin – Černov, Monachov, Dedunov
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Danilišin) – Riabykin, Bondarev, Vasilčenko, Kondratjev, Borodkin, Katičev, Klimontov, Artamonov – Čistov, Kontiola, Kosticyn – A. Popov, Glinkin, Kokujov – Zavaruchin, Panov, Mokin – Filippov, Abdulin, Valejev

Rozhodca: Alexander Sergejev, Alexander Čerenkov – Piotr Aljošin, Alexander Nesterov