Nemecko U20 – Kanada U20 2:7 (kon.) | Nórsko U20 – Rusko U20 0:11 (kon.) | Česko U20 – USA U20 1:5 (kon.)
Švajčiarsko U20 – Švédsko U20 3:5 (kon.)
Švajčiarsko U20
3:5 (2:3, 0:0, 1:2)
Švédsko U20
Štvrtok 26.12.2013, 19:00 • Malmö Arena, Malmö (Švédsko) • Majstrovstvá sveta do 20 rokov

54:13
    Švajčiari hrali už v plnom počte, no tentokrát si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za faul lakťom na Rouillera odchádza sadnúť švédsky útočník Wallmark.

51:42
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť Sandro Zangger.

50:56
    Švajčiari si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Oskar Sundqvist.

41:53
    Na rad prichádza presilová hra pre Švédov. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Favio Schmutz.

40:37
    Švajčiari si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť švédsky útočník Oskar Sundqvist.

26:51
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Kevin Fiala obdržal dve plus dve minúty za krosček a hrubosť, keď najskôr zložil k ľadu jedného zo švédskych hráčov a následne svojimi rukami poslal k ľadu aj Antona Karlssona.

25:44
    Švajčiari si zahrajú v početnej výhode. Švédska hráčska lavica obdržala dvojminútový trest za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Odpykať si ho odchádza Burakowsky.

19:20
    Švédski hokejisti si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Marco Müller.

13:02
    Švédi si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie protihráča odchádza sadnúť švajčiarský útočník Sieber, ktorý v rýchlom úniku zastavil de la Roseho.

05:04
    Švajčiari si opäť zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si tentokrát odchádza sadnúť švédsky obranca Arnesson, ktorý sa previnil držaním protihráča.

02:53
    Švajčiari si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za vrazenie na mantinel odchádza sadnúť švédsky obranca Pettersson.

Góly a asistencie: 6. Zangger (Fuchs), 9. Fiala (Praplan), 42. Herzog (Zangger) – 7. F. Forsberg, 9. Bengtsson (E. Karlsson), 18. Sundqvist (Forsberg), 43. Djoos (Burakowsky, Forsberg), 58. Johnson (Wennberg)

Švajčiarsko U20: Nyffeler (Rochow) – Mi. Müller, Rathgeb, Kreis, Rouiller, Frick, Jecker, Baltisberger, Paschoud – Sieber ("A"), Simion, Balmelli ("C") – Herzog, Zangger, Fuchs – Praplan, F. Schmutz, Fiala – J. Schmutz, Ma. Müller, Dünner.
    Švédsko U20: Dansk (Högberg) – Djoos, Arnesson, Pettersson, Olofsson, Norell, Hägg, Bengtsson – Johnson, Wennberg ("A"), Collberg ("A") – de la Rose, F. Forsberg, Sundqvist – Burakowsky, Sörensen, Wallmark – E. Karlsson, A. Karlsson.

Rozhodca: Timothy Mayer (USA), Jevgenij Romasko (RUS) – Benoit Martineau (CAN), Fraser Mc Intyre (USA)