Omsk – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Barys – Vladivostok 6:3 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Novokuzneck 1:6 (kon.)
Jekaterinburg – Novosibirsk 1:0 (1:0 po s.n.) | A. Mytišči – Ufa 2:5 (kon.)
Avangard Omsk
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Amur Chabarovsk
Štvrtok 26.12.2013, 13:00KHL

To je už odo mňa pre túto chvíľu všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (15:20:15)

Je koniec! Avangard si pripisuje štvrté víťazstvo v rade. V tretej tretine rozhodol o víťazstve svojho tímu Gončarov. Hostia už neboli v poslednej časti tak aktívni a k vyrovnaniu im nepomohla ani hra bez brankára.

60:00

59:45
    Perežogin netrafil prázdnu bránku!

59:39
    Zakázané uvoľnenie Omsku, Říha si berie oddychový čas.

59:05
    Až teraz to hostia skúšajú v šestici!

58:25
    Hosťujúci tréner si berie oddychový čas, Murygin ešte zostane v bránke.

57:45
    Junkov sa pokúsil Garona prekvapiť strelou po ľade, tam však kanadský gólman zasiahol svojou hokejkou.

57:21
    Zakázané uvoľnenie domáceho tímu, bude sa vhadzovať po pravici Garona.

56:51
    Popov vystrelil z bekhendu, Murygin zasahuje svojou lapačkou.

55:49
    Domáci sa začínajú sústrediť na hru v defenzíve a výborne napádajú v strednom pásme.

54:51
    Garon musel teraz riešiť veľký závar pred svojou bránkou. Po priľahnutí puku drží svoj tím v tesnom vedení.

54:16
    Avangard hrá v plnom počte.

54:10
    Garon ukryl do lapačky nebezpečnú strelu Muršaka.

53:55
    Ďalšie vyhodenie Omsku cez všetky čiary.

53:20
    Domáci sa zatiaľ dobre bránia, hráči Amuru musia začínať spoza vlastnej bránky.

52:15
    Anton Kurjanov dostáva trest 2+10 minút a tak musia hokejisti Avangardu brániť ďalšej presilovke hostí.

51:48
    Hra je prerušená pre postavenie Popova v bránkovisku.

51:24
    Kalinin mohol svoj tím dostať do dvojgólového vedenia. Domáci útočník sa prekľučkoval až pred bránku, tam mu ale na poslednú chvíľu ukradol puk z čepele Bykov.

Martin Platko

Góly a asistencie: 6. Kuljaš (Pivcakin), 27. Ružička (Perežogin), 43. Gončarov (Širokov) – 14. Muršak (Šiškanov, Stepanov), 32. Klimčuk

Avangard Omsk: Garon (Kostin) – Kuljaš, Pivcakin, Baranka, Blaťák, Ljamin, Gončarov, Poleščuk, Nurislamov – Kalinin, Sjomin, Kosticyn – Ružička, Popov, Perežogin – Kurjanov, Širokov, Ivanov – Rasskazov, Kazakov, Berdnikov.
    Amur Chabarovsk: Murygin (Jarvinen) – Loginov A., Bykov, Sedunov, Loginov V., Ježov, Bilalov, Těsljenko, Těrjajev – Korotkov, Junkov, Petružálek – Muršak, Šiškanov, Stěpanov – Tarasov, Lugin, Orlov – Dubinin, Smurov, Klimčuk.

Rozhodca: Beljajev, Nalivajko – Goljak, Deďulja.