Michalovce – Prievidza 11:2 (kon.) | Prešov – SR 18 3:4 (0:1 po s.n.) | Trnava – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.)
Bardejov – Pov. Bystrica 11:3 (kon.) | Senica – Detva 4:0 (kon.)
HK Gladiators Trnava
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Streda 04.12.2013, 17:00 • Zimný štadión Trnava • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:12:55)

Dnešné stretnutie sleduje 330 divákov.

41:16
    Trnava dala gól!
    Hneď v úvode tretej tretiny zvyšuje na 3:1 MARTIN BARAN.
    Asistencia: Miroslav Hlinka.

40:01

40:00

38:30
    Vylúčenie Liptovský Mikuláš – Filip Mezovský – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

38:10
    Vylúčenie Trnava – Martin Kovaľ – dve minúty za hákovanie.

33:14
    Vylúčenie Trnava – trest pre hráčsku lavicu – dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

31:06
    Vylúčenie Trnava – Urban Demo – dve minúty za podrazenie.

30:06
    Navrátilec do trnavského dresu MAREK LISOŇ dostáva domácich do vedenia. Asistencie: Jaroslav Bachratý a Urban Demo.

27:28
    Vylúčenie Liptovský Mikuláš – Juraj Kuric – dve minúty za seknutie.

23:11
    Vylúčenie Trnava – Jaroslav Bachratý – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

20:01

20:00

18:00
    ROMAN JURÁK vyrovnáva stav stretnutia! Asistencie: Tomáš Hluch a Pavol Poláček.

15:48
    Vylúčenie Trnava – Marek Hronec – dve minúty za podrazenie.

10:57
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia sa dostávajú do vedenia gólom JUARAJA KURICA.
    Asistencia Patrik Števuliak.

00:01
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 18. Jurák (Hluch, Poláček), 31. Lisoň (Bachratý, Demo), 42. Baran (Hlinka) – 11. Kuric (Števuliak)

HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, Poláček, P. Hano, Marek Hronec, Loydl, U. Demo, Ja. Macháč – R. Jurák, M. Čunderlík, Kovaľ – Mi. Dudáš, Mir. Hlinka, M. Baran – Mil. Grman, D. Schmidt, D. Rosa – Lisoň, Bachratý ml., Hluch – Šešlija.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – T. Špila, M. Školiak, P. Bakoš, J. Bača, Mezovský, Nitriansky, Sajko – P. Bartík, J. Kuric, Leskovjanský – Roháč, Piatka, L. Vartovník – M. Marcinko, Broska, Poliaček – Števuliak, Lištiak, Janček – Kubovčík.

Rozhodca: Bundil – M. Orolin, Návratek