Den Haag – Heerenveen 1:1 (kon.) | GA Eagles – Heracles 1:1 (kon.)
cz Streda 04.12.2013, 20:45 • De Adelaarshorst • Holandská Eredivisie

90
    Domácí Erik Falkenburg dostává žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

89
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Toto střídání se povedlo! Amevor, který je na hřišti sotva tři minuty, nyní skvěle centruje do vápna z pravé strany, kde hlavičkuje z hranice malého vápna ERIK FALKENBURG a je to vyrovnávací gól.

86
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Bel Hassani, přichází Tannane.

86
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Lambooij, přichází Amevor.

84
    Obrovská šance domácích, střelu Houtkoopa uvnitř pokutového území skvělým zákrokem vyráží Pasveer!

81
    A i tentokrát domácí rozehráli skvěle, jemný oblouček nakonec končí pouze na tyči!

79
    Žluté karty pro domácího Antonia a hostujícího Schenkevelda za vzájemnou potyčku ve středu hřiště.

75
    Heracles právě vstřelil branku!
    Dvaadvacetiletý německý legionář ve službách Almela, MARK UTH, si nyní udělal z bránících hráčů Eaglesu doslova kuželky, mezi kterými prokličkoval a nakonec střelou k tyči překonává i gólmana Rooma! Pěkná akce, velká chyba bránících hráčů Eagles.

72
    Z dvaceti metrů rozehrává domácí van der Linden, parádní střela, kterou gólman Pasveer vyrazil skvělým zákrokem z branky!

68
    Po pravé straně pronikají hosté, míč směřuje k Bel Hassaniovi, který parádní střelou z voleje vylekal gólmana Rooma!

67
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Godee, přichází Rijsdijk.

60
    Ben Rienstra fauluje na polovině soupeře a dostává za to žlutou kartu.

46
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Quansah, přichází Cziommer.

Hrací terén dnes zkrátka neumožnil odehrát duel mezi Go Ahead Eagles a Heracles Almelo. Vzhledem k neutichajícímu dešti, do kterého se přidružily i hromy a blesky, rozhodčí van Sichem rozhodl, že utkání bylo po 20 minutách ukončeno. Zápas by se měl dohrávat ve středu 4. prosince od 20:45.

20
    No a je to tady. Hra je znovu přerušena. Tohle opravdu nejde. To už není déšť, to je lijavec!

19
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Bruns, přichází Bel Hassani.
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází van Dijk, přichází te Wierik.

19
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Overgoor, přichází Lambooij.
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Kolder, přichází Godee.

3
    Jason Davidson ostře zajel do Koldera a sudí neváhal vytasit žlutou kartu.

Je to tak, přibližně za dvě minuty se bude v utkání pokračovat. Smekám před domácími pořadateli. Snad si z jejich nasazení vezmou příklad i fotbalisté a předvedou nám podobně bojovný výkon.

Rozhodčí přichází prozkoumat hrací plochu a vynést definitivní verdikt.