Manchester United – Everton 0:1 (kon.) | Southampton – Aston Villa 2:3 (kon.) | Swansea – Newcastle 3:0 (kon.)
Liverpool – Norwich 5:1 (kon.) | Arsenal – Hull City 2:0 (kon.) | Stoke City – Cardiff 0:0 (kon.)
Sunderland – Chelsea 3:4 (kon.) | Fulham – Tottenham 1:2 (kon.) | West Bromwich – Manchester City 2:3 (kon.)
Sunderland AFC
3:4 (1:2)
Chelsea FC
Streda 04.12.2013, 20:45 • Stadium of Light • Anglická Premier League

Tak to bola dráma! Chelsea nakoniec poráža Sunderland 4:3. Do druhého polčasu vstúpili lepšie domáci hráči. Po rohovom kope vyrovnal domáci kapitán, John O´Shea. O 12 minút neskôr však znovu poslal Chelsea do vedenia presnou strelou Hazard. Vedenie Chelsea navýšil v 84. minúte vlastným gólom Phil Bardsley. O 2 minúty neskôr to bol práve Bardsley, ktorý znižoval na 4:3. Rozhodca k hraciemu času nadstavil až 6 minút, počas ktorých si vytvoril Sunderland drvivý tlak. Hráčom Chelsea sa však podarilo udržať vedenie a odnášajú si 3 body. Ďakujem za pozornosť. (22:42:41)

90+5
    Pri lopte stále hráči Sunderlandu. Domáci hráč prihral na hranicu šestnástky na spoluhráča. Ten sa pri strele šmykol a loptu absolútne netrafil. Veľká škoda pre Sunderland!

90+4
    Boriniho strela letí tesne vedľa.

90+4
    Chelsea odvrátila tri centre od domácich hráčov. Ešte sa bude hrať necelé 3 minúty.

90+3
    Mannone posiela dlhý nákop na polovicu Chelsea.

90+2
    Schurrle sa nedostal do šance. Mannone vykopáva.

90+1
    Ďalší center domáceho hráča Čech chytá.

90+1
    Rozhodca nadstavuje 6 minút!

90
    Willian pri striedaní zdržoval a dostáva žltú kartu.

90
    Sme zvedavý koľko minút rozhodca nadstaví.

90
    Chelsea ešte strieda. Ihrisko opúšťa Willian, nahradí ho Schurrle.

89
    Ba sa takmer dostal ku strele. V poslednej chvíli ho odstavil Bardsley.

88
    Domáci teraz nedávajú Chelsea dýchať a usilovne sa snažia vyrovnať.

88
    Borini hlavou spracoval loptu ale Čech ju znovu chytá.

Michal Kováčik

Góly: 14. Altidore, 50. O´Shea, 86. Bardsley – 17. Lampard, 36. Hazard, 62. Hazard, 84. Bardsley (vla.)

Karty:   40. Dossena (SUN), 45+2. Bardsley (SUN), 53. Colback (SUN), 90+6. Altidore (SUN) – 47. Ramires (CHE), 51. Torres (CHE), 63. Hazard (CHE), 90. Willian (CHE)

Sunderland AFC: Mannone – Bardsley, Brown, O´Shea, Dossena, Sung-Yueng, Giaccherini, Gardner, Colback, Borini, Altidore
    Náhradníci: Pickford, Larsson, Fletcher, Johnson, Čelústka, Roberge, Cettermole

Chelsea FC: Čech – Ivanovič, Cahill, Terry, Azpilicueta, Ramires, Lampard, Willian, Mata, Hazard, Torres
    Náhradníci: Schwarzer, Cole, Essien, Mikel, Schurrle, De Bruyne, Ba

Rozhodca: Phil Dowd – M. Perry, D. Bryan