Manchester United – Everton 0:1 (kon.) | Southampton – Aston Villa 2:3 (kon.) | Swansea – Newcastle 3:0 (kon.)
Liverpool – Norwich 5:1 (kon.) | Arsenal – Hull City 2:0 (kon.) | Stoke City – Cardiff 0:0 (kon.)
Sunderland – Chelsea 3:4 (kon.) | Fulham – Tottenham 1:2 (kon.) | West Bromwich – Manchester City 2:3 (kon.)
Southampton FC
2:3 (0:1)
Aston Villa FC
Streda 04.12.2013, 20:45 • St. Marry's Stadium, Southampton • Anglická Premier League

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zbytok večera. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (22:50:59)

Držanie lopty:
    SOU 77% – 23% AST
    Strely na bránu:
    SOU 9 – 3 AST

Skončil sa zápas medzi Southampton FC a Aston Villou FC, v ktorom hostia odchádzajú víťazne po výsledku 2:3. Po prvom polčase v ktorom padol iba jeden gól, sme v tom druhom videli gólovú prestrelku a štyri góly a to po dvoch na oboch stranách. O ten víťazný sa postaral v 80. minúte Fabian Delph a hostia si tak odnášajú cenné 3 body. V závere zápasu sa na trávniku pekne iskrilo a v nadstavenom čase rozhodca rozdal 3 žlté karty.

90+8
    Lambert teraz agresívne išiel do brankára a aj on uvidí žltú kartu.

90+7
    Osvaldo takisto dostáva žltú kartu a na ihrisku to poriadne iskrí.

90+6
    Žltú kartu dostává Weimann (Aston Villa FC).

90+5
    Hostia roh odvrátili a domáci už nemajú veľa času.

90+4
    Lambertova strela bola zrazená na rohový kop.

90+3
    Center pred Guzana a brankár hostí si ho s prehľadom postrážil a lopta je v jeho rukaviciach.

90+1
    Osvaldo a jeho útočný faul v šestnástke hostí.

90
    Rozhodca bude nadstavovať ešte dlhých 5 minút a to je dobrá správa pre domácich.

90
    Lambert trafia iba múr z hráčov hostí.

89
    Štandardná situácia pre domácich na hranici šestnástky a to je veľmi dobrá pozícia.

89
    Roh v pohode odvrátili hostia do bezpečia.

89
    Rohový kop domácich, to je pravdepodobne jedna z posledných šancí na vyrovnanie.