Chievo – Reggina 4:1 (kon.) | Bergamo – Sassuolo 2:0 (kon.) | Inter – Trapani 3:2 (kon.)
Inter Miláno
3:2 (3:0)
ASD Trapani Calcio
cz Streda 04.12.2013, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (Milano) • Taliansky pohár

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (22:57:28)

Inter postupuje přes Traponi po výsledku 3:2 do dalšího kola italského poháru. Domácí byli lepší, základ výhře položili v první půli, kterou vyhráli 3:0. Hosté se ale nevzdali a ve druhé půli snížili na 3:2, srovnat se již ale nepodařilo.

90+4
    Útok Trapani zastavuje útočný faul.

90+3
    Domácí šli do úniku dva na jednoho, poslední bránící hráč ale přihrávku Ranocchii blokuje do bezpečí.

90+3
    Priola je stále za postranní čarou, na návrat to z jeho strany rozhodně nevypadá.

90+2
    Nastavují se 4 minuty.

90
    Trapani právě vstřelilo branku!
    Tak pozor, zas tak jednoduché to Inter mít nebude! GIUSEPPE MADONIA se dostal ke střele ve vápně. Utažená tvrdá přízemní rána končí u pravé tyče!

88
    Hra přerušena, ošetřován je Priola (TRA).

86
    Domácí mohli ještě zvýšit skóre, Ranocchia ale v pokutovém území vyslal střelu těsně vedle pravé tyče.