Chievo – Reggina 4:1 (kon.) | Bergamo – Sassuolo 2:0 (kon.) | Inter – Trapani 3:2 (kon.)
Atalanta Bergamo
2:0 (0:0)
U.S. Sassuolo Calcio
cz Streda 04.12.2013, 19:00Taliansky pohár

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (20:55:42)

A je dobojováno! Atalanta hrála v druhém poločase o hodně lépe než v tom prvním a to se také výsledkově projevilo. Již v 54. minutě se prosadil Kone. Po devatenácti minutách ho napodobil střídající De Luca. Poté si již Atalanta zápas pohlídala a slaví zasloužený postup do čtvrtfinále. Sassuolo v soutěži naopak končí.

90+2
    Domácí fotbalisté operují s míčem na polovině soupeře, kde také budou chtít utkání dohrát. O vítězi již není pochyb.

90
    Hlavní sudí nastaví ještě dvě minuty nad rámec hrací doby.

90
    Už se nám rozběhla poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Domácí se skvěle brání. Hosté již nemají na alespoň zdramatizování moc času a patrně ani sil.

85
    Floresova přihrávka mezi beky neprošla. Hosté budou muset znovu začít odzadu. Atalanta se již jen brání.

83
    Sassuolo zahrávalo standardní situaci z poměrně dobrého místa, šanci to ani tentokrát nepřineslo.

78
    Další hráč, který si odnese z toho utkání žlutou kartu je Chibsah.

80
    Hostům čas neúprosně běží. I s nastavením jim zbývá něco kolem 14 minut.

77
    Poslední změna v dresu hostí, místo Kurtiče nastoupí Zaza.

75
    Hosté to ale ještě nezabalili. Po dlouhém sprintu se k zakončení dostal Farias, to bylo ale velmi nepřesné.

73
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Atalanta jde do dvoubrankového vedení! Krásná přihrávka Gagliardiniho našla ve vápně úplně volného GIUSEPPEHO DE LUCU, který z penalty nekompromisně zakončil k tyči! Domácí kouč tak měl čich na střídání! De Luca se trefil po třech minutách na hřišti.

72
    Cigarini to vymýšlel velmi dobře padáčkem přes obranu, jeho myšlenka ale nebyla u spohráčů vyslyšena a míč končí za brankovou čárou. Pomini bude odkopávat od své branky.

70
    A to bylo také poslední, co Marilunga dnes ukázal. Místo něj nastupuje De Luca.

69
    Krásnou střelou z úhlu se prezentoval Marilungo, brankář Pomini ale jeho pokus bravurně vyrazil na roh! To byl hodně důležitý zákrok.

68
    V ofsajdové pozici byl nachytán Rossini.

66
    Na hřišti bylo znovu vidět ošetřování hostujícího hráče, dnes se to utkání nese ve stylu zranění.