Den Haag – Heerenveen 1:1 (kon.) | GA Eagles – Heracles 1:1 (kon.)
1:1 (0:0)
SC Heerenveen
cz Streda 04.12.2013, 18:45 • Kyocera Stadion, Den Haag • Holandská Eredivisie

Ze Kyocera Stadion je to pro mě pro tuto chvíli vše. Od komentování dohrávky nizozemské Eredivisie mezi Den Haagem a Heerenveenem se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou. (20:40:58)

Duinen poslal v 71. první minutě ADO Den Haag do vedení, které domácí hráči dlouho drželi a vypadalo to, že si ze zápasu odnesou cenné tři body. O ty je ale ve druhé minutě nastavení připravil nádhernými nůžkami obránce Otigba, který vystřelil Heerenveenu alespoň bod. Konečný výsledek. Den Haag 1 Heerenveen 1.

90+3
    V dnešním zápase už zřejmě nic nestane. Je to tak.

90+2
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    KENNY OTIGBA vyrovnává v nastaveném čase na 1:1!! Střídající Wildschut poslal do pokutového území vysoký centr, po kterém na hranici malého vápna vystřihl pohotové nůžky Otigba a jeho střela zapadla přesně pod břevno. Nádherný gól.

90+1
    Taktické střídání Den Haagu. Schet nahradil Cabrala.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    De Roon rozehrál rohový kop, žádného ze svých spoluhráčů ale svým centrem nenašel.

90
    Zomer se snažil dostat do zakončení, to se mu ale nepodařilo.

89
    Heerenveen se nadechuje k náporu.

88
    Domácí ADO sáhlo k první změně. Supusepa nahradil právě Gouriyea.

88
    Gouriye běžel po podklouznutí jednoho z hostujících obránců sám na bránu, jeho následná střela ale skončila nad!

87
    Heerenveen již vyčerpal všechna tři střídání, zatím mu to ale není nic platné.

86
    Poslední změna Heerenveenu. Zomer nahradil de Kampse.

86
    van Haaren mohl rozhodnout! Domácí rozehráli standardní situaci a van Haaren se dostal v šestnáctce k hlavičce, která zamířila těsně mimo.

85
    van Duinen přesprintoval Otigbu a kdyby ho obránce Heerenveenu nefauloval, řítil by se sám na bránu. Jenže Otigba zasáhl a uviděl žlutou kartu.

84
    Do konce zápasu zbývá šest minut. Dokáže Heerenveen se zápasem ještě něco udělat a minimálně vyrovnat?

83
    ... Basacikoglu se neprosadil a Den Haag se ubránil.

82
    Heerenveen u míče...

81
    Marco van Basten sáhl ke druhému střídání. Ze hřiště odešel Ziyech, místo kterého vyběhl na trávník la Parra.

Tomáš Reiner

Góly: 71. Duinen – 90+2. Otigba

Karty:   17. Meijers (HAA), 56. Malone (HAA) – 24. Ziyech (HEE), 60. Anholt (HEE), 85. Otigba (HEE)

HFC ADO Den Haag: Coutinho – Malone, Wormgoor, Bakker, Meijers – van Haaren, Gehrt, Alberg – Gouriye (88. Supusepa), van Duinen, Cabral (90+1. Schet)
    Náhradníci: Meeuwissen, Supusepa, Buwalda, Merencia, Esajas, Schet, Tira

SC Heerenveen: Nordfeldt – van Anholt, Otigba, Kruiswijk, Dijks – de Roon, Ziyech (81. la Parra), de Kamps (86. Zomer) – Slagveer (72. Wildschut), Finnbogason, Basacikoglu
    Náhradníci: Vandenbussche, Kum, Marzo, Raitala, Zomer, la Parra, Wildschut

Rozhodca: Bas Nijhuis. Asistenti: R. van de Ven, C. Schaap. Čtvrtý rozhodčí: C. Bax