Manchester City – West Ham 2:1 (kon.) | Wigan – Tottenham 2:2 (kon.) | Stoke City – Norwich 1:0 (kon.)
Southampton – West Bromwich 0:3 (kon.) | Everton – Fulham 1:0 (kon.) | Newcastle – Liverpool 0:6 (kon.)
Newcastle United
0:6 (0:2)
Liverpool FC
Sobota 27.04.2013, 18:30 • St. James' Park • Anglická Premier League

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem Vám príjemný zvyšok soboty! Dokomentovania! (20:24:56)

Máme tu dlho očakávaný hvizd, ktorý znamená koniec zápasu. Hostia z Liverpoolu v ňom doslova rozstrieľali Newcastlu United navyše na ich vlastnom trávniku vysoko 6:0. Za LFC sa postupne presadili Agger, Henderson, 2x Sturridge, Borini a opäť Henderson.

V druhom polčase sme videli v prvých desiatich minútach aktívnejší tím domácich, no potom hostia v rozpätí 22 minút strelili štyri góly.

90+3
    Domáci tréner sa iba drží za hlavu a hľadí do neba.

90+2
    Posledný raz v dnešnom zápase počujeme You will never walk alone v podaní fanúšikov The Reds. Svoje nadšenie neskrývajú a nemajú prečo, pretože pri absencii ich najlepšieho strelca Luísa Suaréza dokázali streliť šesť gólov!

90+1
    Domáci si teraz posiela loptu z kopačky na kopačku a na svojej polovici sú už dobré 2-3 minúty.

90
    Nastavujú sa tri minúty.

89
    Teraz však držia loptu hráči Newcastlu, no nikde sa taktiež nehrnú.

88
    Hráči Liverpoolu majú loptu na svojich kopačkách a už len kombinujú a nikde sa nehrnú. Takýto debakel čakal málokto, bol by som zvedavý či sa aj niekto taký nájde.

87
    Domáci hráči už rezignovali, no ešte musia tích zvyšných pár minút dohrať.

84
    Máme tu hneď dvojnásobné striedanie na strane Liverpoolu. Z ihriska odchádzajú dnes jednoznačne najlepší hráči zápasu Coutinho a Sturridge. Naopak na pár minút Rodgers posiela do hry Susa a Shelveyho.

83
    Hráči celku, ktorý vedie už o šesť gólov majú loptu na svojich kopačkách a stále sa pokúšajú dostať do gólovej príležitosti, a tak ešte zvýšiť debakel.

83
    Vidíme krásny kombinačný futbal v podaní Liverpoolu.

82
    Boriniho strela aj s prispením Elliota opečiatkovala hornú žrď brány domáceho tímu!

80
    The Reds sa už iba bavia futbalom. Do zápasu ešte zasiahne Shelvey, ktorého práve teraz stiahol tréner Liverpoolu Rodgers.

79
    Newcastle United dostal až 66 gólov v tomto ročníku Premier League. Táto nepriaznivá štatistika ich radí na posledné miesto v celej lige!

78
    Štadión je už poloprázdny. Počuť už len víťazné chorály fanúšikov už istého víťaza dnešného zápasu.

76
    Liverpool dal gól!
    Neuveriteľné! Liverpool pokračuje v kanonáde Newcastlu United. HENDERSON vyťažil z priameho kopu maximum, keď jeho center doplachtil až do brány!

Roland Hric

Góly: 3. Agger, 17. Henderson, 54. Sturridge, 60. Sturridge, 74. Borini, 76. Henderson

Karty:   20. Debuchy (NEW), 39. Gutierrez (NEW), 44. Taylor (NEW) – 20. Sturridge (LIV), 41. Johnson (LIV)   75. Debuchy (NEW)

Newcastle United: Elliot – Debuchy, S Taylor, Yanga-Mbiwa, Haidara – Perch, Tiote, Cabaye – Sissoko, Cisse, Gutierrez
    Liverpool FC: Reina – Johnson, Carragher, Agger, Enrique – Lucas, Gerrard, Henderson – Downing, Coutinho, Sturridge

Rozhodca: Marrier – Child, Long