Saint-Étienne – Évian TG 1:0 (kon.) | Remeš – Lyon 1:0 (kon.) | Lille – Lorient 5:0 (kon.)
Lille OSC
5:0 (4:0)
FC Lorient
cz Nedeľa 07.04.2013, 21:00 • Grand Stade Lille Métropole, Villeneuve d'Ascq • Ligue 1 Uber Eats

Nástup do druhého poločasu měli lepší hosté, kteří se tlačili do zakončení, ovšem v zápětí inkasovali a zbytek utkání se nesl v režii Lille, kteří přehráli svého soupeře jednoznačně 5:0. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 55%/45%.
    Celkem střel: 14/5.
    Rohové kopy: 8/9.
    Fauly: 7/7.
    Žluté karty: 0/3. (22:53:10)

90+2
    Domácí znovu bezpečně kontrolují závěr zápasu.

90+1
    V postavení mimo hru hostující Aliadiere.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě dvě minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

89
    Za ostrý zákrok na pravého obránce Lille Beriu dostává žlutou kartu Mario Lemina.

87
    Po zaváhání jednoho z bránících hráčů Lille se dostal Aliadiere do zakončení, ale Elana nepustil svůj čistý štít.

86
    Lille si bez větších starostí hlídají pětigólové vedení. Kontrolují závěr zápasu, který je bez vyjímky v jejich režii.

85
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Payet, přichází Bruno.

82
    Ale s centrem od rohového praporku si defenzíva Lorientu poradila.

81
    Payet dělá v závěru hodně starostí hostující obraně. Záhy vybojoval rohový kop.

80
    Opět ve slibné možnosti domácí Payet, který dostal znovu více prostoru od bránících hráčů, ale svoji ránu poslal těsně mimo pravou tyč Audardovy brány.

78
    Ovšem další útok Lille byl již mnohem nebezpečnější. Payet napřáhl z hranice pokutového území, kde dostal více prostoru, a technckou ránou se snažil obstřelit hostujícího gólmana, který se po jeho ráně marně natahoval. Ta šla však o kousek vedle.

77
    Origi se neprosadil na levém křídle přes Mangu, který jej pozorně pokryl.

75
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Rodelin, přichází Origi.

74
    Pokus o střelu právě střídajícího Autreta, ale s jeho pokusem neměl Elana nejmenší problémy. Střela šla na něj z velké vzdálenosti.

73
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Barthelme, přichází Autret.

73
    Přichází však nepřesná přirhávka na nabíhajícího Aliadiereho, před kterým bere míč Elana.

72
    Lorient se po několika neúspěšných pokusech nastěhovat se na polovinu soupeře usadil na území Lille.

69
    Utkání stále kontrolují domácí, kteří se sice nedostávají do střeleckých příležitostí, ale stačí jim pozorně bránit přechod přes půlící čáru.