Genk – Waregem 1:1 (kon.)
KRC Genk
1:1 (1:1)
SV Zulte Waregem
cz Nedeľa 07.04.2013, 18:00 • Cristal Arena (Genk) • Belgická Jupiler Pro League

Viděli jsme zcela vyrovnaný duel mezi KRC Genk a SV Zulte-Waregem. Rozhodl začátek utkání, kdy z náhodných situací padaly góly, ale je škoda, že pouze do každé branky jeden. Ode mne do je pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek večera. (19:53:51)

90+2
    Je rozhodnuto, v tomto utkání už se nic nestane.

90+1
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Berrier, přichází Skulason.

90+1
    K druhému poločasu se budou přidávat dvě minuty a hosté právě střídají.

90
    Bruzzese zachránil v posledních vteřinách základní hrací doby svůj tým od inkasovaného gólu.

89
    Hyland se v závěrečné minutě opřel do míče, který poslal do pokutového území, ale bohužel ani tento pokus mu nevyšel.

87
    Velmi tvrdou střelu předvedl z přímého kopu Vossen, ale tento pokus se ani neotřel o tyč Bruzzese.

85
    Na konci pětaosmdesáté minuty můžeme vidět faul v podání Colparta, který je varován Verbistem.

83
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Joseph-Monrose, přichází Barda.

82
    Domácí se ocitli v nepříjemné ofsajdové pasti, jelikož se mohli dostat do velké šance.

80
    Startuje nám posledních deset minut základní hrací doby a ještě není vůbec rozhodnuto! Zápas je zcela otevřený a vítězem se může stát kdokoliv.

77
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Tshimanga, přichází Hamalainen.

76
    Na hřiště vbíhají zdravotníci, aby ošetřili jednoho z hráčů a je jisté, že se bude střídat a to na straně domácí.

74
    Daleký výhoz brankáře Genku, kterého se ujímá záložník téhož týmu a postupuje vpřed do té doby, než mu je míč sebrán.

72
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází De Ceulaer, přichází Ojo.

72
    Po faulu na hráče domácího Genku, budou mít možnost tito hráči prolomit střeleckou smůlu.