Genk – Waregem 1:1 (kon.)
KRC Genk
1:1 (1:1)
SV Zulte Waregem
cz Nedeľa 07.04.2013, 18:00 • Cristal Arena (Genk) • Belgická Jupiler Pro League

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý podvečer u sledování online přenosu Belgické ligy, kdy se nám ve skupině o titul představí KRC Genk, které na svém trávníku přivítá SV Zulte-Waregem.

V dnešním zápase se nám v rámci druhého kola představí dva vyrovnané týmy, které ve skupině o titul obhajují druhé a třetí místo. Na druhém místě Waregem, který v minulém zápase remizoval a na svém kontě mají celkem třiatřicet bodů. Genk se nachází na příčce třetí, dva body od dnešního soupeře. Svůj první zápas v této skupině vyhráli v poměru 2:1.

Uvidíme tedy, kdo ovládne dnešní utkání a zapíše na svůj účet další důležité body. To vše startuje přesně v 18:00!

KRC Genk: Köteles – Simaeys, Ngcongca, Tshimanga, Mbodji, Gorius, Hyland, Buffel, De Ceulaer, Vossen, Joseph-Monrose

SV Zulte-Waregem: Bruzzese – De Fauw, Colpaert, D'Haene, Malanda Adje, Godeau, Berrier, Delaplace, Hazard, Leye, Naessens

Rozhodčí: J. Verbist – D. Huens J. Cremers.

Waregem nastoupí v červených dresech, Genk v dresech modrých.

1

2
    Zápas začíná v klidném tempu, nikdo nechce udělat hned ze začátku utkání chybu, u míče jsou nyní domácí hráči.

4
    Do prvního zakončení se tlačili hráči Genku, ale bez úspěchu. Na druhou stranu pospíchají hosté, kteří nalezli díru v obraně.

6
    První rohový kop pro Waregem, ale míč se jim nepodařilo dostat ke Kötelesovi.

9
    Na začátku deváté minuty se toho příliš na hřišti neděje, hra se přesouvá ze strany na stranu, ale žádný z týmů se nedostává do střelecké příležitosti.

10
    Waregem právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic se hosté dostali do skvělé šance, kterou dokázali využít a otevírají skóre dnešního utkání! DE FAUW převzal odpovědnost na sebe a propálil míč z hranice pokutového území až za záda brankáře!

12
    Atmosféra po vstřeleném gólu ožila a jde to poznat i na hře, kterou celky předvádějí na slunečném trávníku.

13
    Přímý kop pro Genk, ale centrovaného míče se ujímají hosté a jdou vpřed.

15
    Další rohový kop pro nebezpečný Waregem, ale tentokrát hlavička končí mimo hřiště.

17
    Genk právě vstřelil branku!
    Dnešní zápas začíná být velice zajímavý. Po sedmnácti minutách jsme viděli už dva góly! Centrovaný míč od Tshimanga těsně před brankářem tečoval NGCONGCA, který vyrovnává stav utkání!

19
    Velká šance pro Genk, když míč proletěl po zemi přes celé pokutové území. Bohužel se míče nikdo neujal a končí až za postranní čárou.

21
    Velmi zajímavé situace můžeme vidět z pohledu domácích hráčů. Dostávají se do přečíslení a do rychlých protiútoků, ale prozatím bez využití.

24
    Hosté se dostávají do útoku, ale o míč vzápětí přicházejí rychlým zákrokem obránce Genku.

26
    Domácím se nelíbilo přistrčení míče Bruzzesovi, podle nich se měla pískat "malá domů".

30
    Uběhlo nám již třicet minut prvního poločasu a hra se po dvou gólech zcela uklidnila. Vidíme hru, kterou nám hráči předváděli celých dvanáct minut od úvodního hvizdu.

32
    Nebezpečná šance Waregemu, ve které jim zabránil samotný brankář Köteles, který chytil míč těsně před brankovou čárou.

34
    Joseph-Monrose z domácího celku leží na trávníku v bolestech, evidentně jde o křeč v noze.

36
    U míče hráči Waregemu, kteří se snaží vymyslet nějakou slibnou akci, ze které by se dalo těžit, ale prozatím nestačili překonat domácí obranu.

38
    Buffel zkoušel odcentrovat míč to šestnáctky, kde čekali ostatní spoluhráči, jenže ho zablokovali dva protihráči a z tohoto tlaku se už nevymotal.

41
    Posledních pár minut prvního poločasu a uvidíme, zda se dočkáme "branky do šatny", který by teoreticky mohl padnout, jelikož jsou oba týmy dost aktivní a silní v zakončení.

43
    Malanda byl ošetřován za postranní čárou. Už se ale hlásí zpět do hry.

45
    Nová akce se zakládala úplně od základu a to od brankáře Kötelese, který rozehrává do stran.

45+1
    Nepříjemný zákrok do obličeje, který obdržel Hyland.

Druhý poločas začne přibližně v 19:05.

46

47
    Rozhodčí dává upozornění jednomu z domácích hráčů, který nešetřil soupeře.

49
    Waregem má k dispozici přímý kop, ale centrovaný míč nemá dostatečnou razanci a doletěl pouze na hranici pokutového území.

51
    Leye si hodně předkopl před sebe a už ho nestihl doběhnout. Zmocňuje se ho obránce Genku, který neváhá a ihned zakládá protiútok, který se zastavuje pár metrů za polovinou hřiště.

53
    Přímý kop pro hráče Genku, který je vzdálený přibližně třicet metrů od branky.

53
    Přímý kop domácím nevyšel, musel by totiž letět úplně jinak.

55
    Zajímavá akce, ve které se ocitl hlavičkující Hazard! Už to vypadalo, že míč zapadne za záda brankáře Kötelese, ale štěstí stálo na straně Genku a tento pokus končí těsně nad bránou.

57
    Bolestivý zákrok na hráče hostů, který stěží vstává z trávníku.

60
    Hra se nám stále zrychluje, ale žádný z týmů nenachází volný prostor v obraně.

63
    U míče jsou hosté, kteří se ženou vpřed po pravé straně, kde podnikají nejvíce útoků.

66
    Daleký odkop Bruzzese nic neznamená, jelikož výkop končí v zámezí, mezi diváky.

68
    Hráčům nic nevychází, možná se teď ukáže někdo po rohovém kopu Waregemu.

69
    Ani rohový kop nic nezměnil, ale hosté jsou stále u míče.

72
    Po faulu na hráče domácího Genku, budou mít možnost tito hráči prolomit střeleckou smůlu.

72
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází De Ceulaer, přichází Ojo.

74
    Daleký výhoz brankáře Genku, kterého se ujímá záložník téhož týmu a postupuje vpřed do té doby, než mu je míč sebrán.

76
    Na hřiště vbíhají zdravotníci, aby ošetřili jednoho z hráčů a je jisté, že se bude střídat a to na straně domácí.

77
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Tshimanga, přichází Hamalainen.

80
    Startuje nám posledních deset minut základní hrací doby a ještě není vůbec rozhodnuto! Zápas je zcela otevřený a vítězem se může stát kdokoliv.

82
    Domácí se ocitli v nepříjemné ofsajdové pasti, jelikož se mohli dostat do velké šance.

83
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Joseph-Monrose, přichází Barda.

85
    Na konci pětaosmdesáté minuty můžeme vidět faul v podání Colparta, který je varován Verbistem.

87
    Velmi tvrdou střelu předvedl z přímého kopu Vossen, ale tento pokus se ani neotřel o tyč Bruzzese.

89
    Hyland se v závěrečné minutě opřel do míče, který poslal do pokutového území, ale bohužel ani tento pokus mu nevyšel.

90
    Bruzzese zachránil v posledních vteřinách základní hrací doby svůj tým od inkasovaného gólu.

90+1
    K druhému poločasu se budou přidávat dvě minuty a hosté právě střídají.

90+1
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Berrier, přichází Skulason.

90+2
    Je rozhodnuto, v tomto utkání už se nic nestane.

Viděli jsme zcela vyrovnaný duel mezi KRC Genk a SV Zulte-Waregem. Rozhodl začátek utkání, kdy z náhodných situací padaly góly, ale je škoda, že pouze do každé branky jeden. Ode mne do je pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek večera. (19:53:51)