Praia – Nacional 4:0 (kon.) | Gil Vicente – Coimbra 2:1 (kon.) | Rio Ave – Setúbal 2:1 (kon.)
Guimarães – Beira-Mar 2:1 (kon.) | Olhanense – Benfica 0:2 (kon.)
Rio Ave FC
2:1 (2:1)
Vitória FC Setúbal
cz Nedeľa 07.04.2013, 18:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube (Vila do Conde) • Primeira Liga

Je dobojováno. Utkání mělo slušné parametry především v prvním poločase. V tom druhém se z toho stala slušná okopávaná, kde se rozdělovaly žluté karty jako na běžícím pásu. Mnoho šancí nebylo a tak těsný výsledek si Rio Ave udrželo a do tabulky si připisuje tři body. To je pro dnešek vše, hezký zbytek neděle. (19:54:48)

90
    Nastavují se čtyři minuty.

88
    Ani devět rohů nestačí hostům k tomu, aby s výsledkem něco udělali. Pomaličku jdeme do cíle tohoto zápasu.

85
    Obě mužstva již vyčerpala střídání. Bebého nahrazuje Lopéz.

84
    Na obou stranách registrujeme další dvě žluté karty. Edimar a Horta jsou potrestání za žlutou.

82
    Autora jediné hostující branky střídá Bruninho. Venancio bohužel pro zranění dohrál.

80
    U postranní čáry probíhá ošetřování Venancia, který má zřejmě křeče.

77
    Na karty je to již 4:2. Hraje se hodně tvrdě, ve druhém poločase jsme bohužel neviděli mnoho šancí, ale jen několik ostřejších zákroků. Za jeden teď dostává žlutou Wires.

75
    Karet je tedy dnes k vidění opravdu hodně. Dalším potrestaným hráčem je domácí Felipe.

73
    Střídající Valle se řítil do rychlého protiútoku a jeho střela z hranice velkého vápna zamířila těsně vedle pravé tyče Kieszeka.

71
    Podruhé střídá i trenér Santo. Dohrál Braga a na jeho místo jde bránit hubený náskok Tarantini.

68
    Střídání proběhlo také u hostů. Miguela Pedra nahrazuje Makukula.

67
    Domácí fotbalisté střídají. Ze hry je stažen Ukra, na jeho místo jde Del Valle.

65
    Pokud se podíváme na statistiky karet, tak 2:2 na žluté a 1:1 na červené. Ještě nás čekají zřejmě zajímavé minuty.

64
    Další standardka pro domácí fotbalisty, jenže nebyla rozehrána dobře.

62
    Tak teď to bude zajímavé. Hassan vyfasoval ihned červenou kartu bez předchozího napomenutí a oba týmy budou hrát v deseti.

60
    Je zde první střídání. Amara Cristiana střídá Ricardo Horta.

58
    Hned dva rohy v řadě si vybojoval hostující Zé Pedro, především ten druhý byl hodně nebezpečný. Éderson však vysoký centr zkrotil do náruče.