Praia – Nacional 4:0 (kon.) | Gil Vicente – Coimbra 2:1 (kon.) | Rio Ave – Setúbal 2:1 (kon.)
Guimarães – Beira-Mar 2:1 (kon.) | Olhanense – Benfica 0:2 (kon.)
Rio Ave FC
2:1 (2:1)
Vitória FC Setúbal
cz Nedeľa 07.04.2013, 18:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube (Vila do Conde) • Primeira Liga

85
    Obě mužstva již vyčerpala střídání. Bebého nahrazuje Lopéz.

84
    Na obou stranách registrujeme další dvě žluté karty. Edimar a Horta jsou potrestání za žlutou.

82
    Autora jediné hostující branky střídá Bruninho. Venancio bohužel pro zranění dohrál.

77
    Na karty je to již 4:2. Hraje se hodně tvrdě, ve druhém poločase jsme bohužel neviděli mnoho šancí, ale jen několik ostřejších zákroků. Za jeden teď dostává žlutou Wires.

75
    Karet je tedy dnes k vidění opravdu hodně. Dalším potrestaným hráčem je domácí Felipe.

71
    Podruhé střídá i trenér Santo. Dohrál Braga a na jeho místo jde bránit hubený náskok Tarantini.

68
    Střídání proběhlo také u hostů. Miguela Pedra nahrazuje Makukula.

67
    Domácí fotbalisté střídají. Ze hry je stažen Ukra, na jeho místo jde Del Valle.

62
    Tak teď to bude zajímavé. Hassan vyfasoval ihned červenou kartu bez předchozího napomenutí a oba týmy budou hrát v deseti.

60
    Je zde první střídání. Amara Cristiana střídá Ricardo Horta.

41
    Ani o karetní přestupky není nouze. Lionn fauloval nedovoleně Luize a je za to náležitě potrestán.

38
    Nélson Pedroso dostává další žlutou kartu a je v tom případě vyloučen. Tak to je další velmi složitá a nepříjemná situace pro Setúbal.

32
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Teď už to však branka je. Ten tlak a aktivita domácích vygradovala v zaslouženou sladkou odměnu. BRUNO MANUEL BRAGA se dostal až před brankáře Kieszeka, udělal mu kličku a poslal míč nekompromisně do jeho sítě podruhé.

25
    Žlutí se i na druhé straně. Kartonek vyfasoval domácí obránce Edimar.

20
    Nélson Pedroso dostává další žlutou kartu, celkově druhou pro svůj tým, když stáhl za dres Ukru.

10
    Za hru rukou ve vápně inkasuje žlutou kartu hostující Ney Santos.

10
    AHMED HASSAN KOKA penaltu proměnil bez větších problémů a v desáté minutě zápasu máme vyrovnáno. Začínáme od znovu.

9
    Může být vyrovnáno. Domácí budou kopat penaltu. Smolařem posledních minut byl Ney, jenž zahrál ve vápně rukou.

3
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelný úvod utkání. Hosté jdou do vedení velice rychle a vůbec ze své první akce. FREDERICO VENANCIO uprchl domácí obraně, dostal se až před brankáře, kde chladnokrevně zakončil do jeho protipohybu.