Teplice – Jihlava 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Karviná 3:1 (kon.)
FK Teplice
1:1 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Nedeľa 14.04.2019, 13:00 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga sk. B – Čechy (CZ) • 3. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:53:30)

Střely na branku: 1-7
    Rohové kopy: 0-5
    Žluté karty: 1-1

Je dobojováno! Jihlava v úvodu druhé půle neproměnila pokutový kop a byla potrestána, Teplice se dokázaly prosadit ze své jediné střely, která dnes mířila mezi tři tyče. Vysočina však zatlačila svého soupeře a vypracovala si několik slibných příležitostí, patnáct minut před koncem pak srovnala na konečných 1:1.

90+2

90+1
    Rozhodčí Vitner se nakonec rozhodl přidat jednu minutu nad rámec druhé půle. Ta spěje ke svému konci, víc už se nejspíše nestane.

89
    Taktický faul hostujícího celku ve středovém kruhu. Za chvíli se rozeběhne závěrečná minuta a uvidíme, zda se bude nastavovat.

87
    Po následném centru se hosté dokonce dostali k hlavičce, ta ale nebyla přesná, odkopávat bude brankář Košťál.

86
    Závěr tohoto utkání se blíží, jihlavští fotbalisté teď na levé straně vybojovali svůj pátý rohový kop v dosavadním průběhu.

84
    Hlavní rozhodčí Vitner přerušuje hru, faulem si podle něj počínal jeden z hostujících hráčů, rozehrávat budou domácí.

83
    Dění se v posledních minutách odehrává především ve středu hřiště, hosté do kombinace zapojili také brankáře Dutku.

81
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka zápasu. Hosté jsou i nadále aktivnějším celkem, snaží se držet míč a kombinovat.

79
    Řada nepřesností na obou stranách, domácí si pomohli nedovoleným faulem u rohového praporku, musí se rychle vracet.

77
    Pro hosty je bod evidentně málo! Jejich další rychlou akci teď zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd.

76
    Domácí se pokusili o rychlou odpověď, ovšem balón nakonec skončil v zámezí, gólman Dufka ihned rozehrává.

75
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Hosté dokázali obrovský tlak přeměnit ve srovnávací trefu. Až jejich sedmý střelecký pokus, který směřoval mezi tři tyče, skončil gólem. Na konci celé akce byl PETR NERAD!

73
    Tepličtí se v posledních minutách musí bránit obrovskému tlaku soupeře. Ten to zkouší především centrovanými míči ze stran.

71
    Jihlavané rozehrávali standardku, po které zůstali nastěhovaní před vápnem soupeře. Obrana Teplic však celou situaci zvládla na jedničku.

69
    V tomto případě už hosté zakončovali přesněji, brankář Košťál však kryje i šestou střelu soupeře, která mířila do branky!

68
    Žlutou kartu dostává Zdeněk Švejda (FK Teplice).

67
    Vysočina doslova zamkla svého soupeře před pokutovým vápnem, z celé situace byl pouze další nepřesný střelecký pokus!

65
    Žlutou kartu dostává Matěj Radosta (FK Teplice).

63
    Hostům byl odpískán faul ve středu hřiště, domácí celek ihned rozehrával, za obranu Jihlavy mířil dlouhý balón. Ten skončil v zámezí.

62
    V tuto chvíli se hosté dostali k další střele. Ta byla nepřesná, domácí gólman zasahovat nemusel, bude odkopávat od branky.

61
    Rozběhla se závěrečná půlhodina tohoto duelu. Jihlavané jsou v těchto chvílích aktivnějším týmem a hraje se především před Košťálem.

59
    Krátce na to byl odpískán útočný faul jihlavského hráče. To domácím vyhovuje, s rozehrávkou určitě pospíchat nebudou.

58
    Jihlavě se ani z páté střely, která mířila na branku, nepodařilo skórovat. Domácím k tomu stačil jediný pokus.

56
    Žlutou kartu dostává Martin Svatík (FC Vysočina Jihlava).

55
    Uvidíme, jak na inkasovanou branku zareaguje soupeř. Ten v tuto chvíli vybojoval svůj už čtvrtý rohový kop v zápase.

53
    Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí celek před malou chvílí přežil pokutový kop, v tuto chvíli se ze své první střely na branku ujímá vedení, prosadil se JAN KNAPÍK!

51
    Na druhé straně do rychlé útočné akce postupovali tepličtí fotbalisté. Balón skončil zase jen v zámezí, odkopávat bude Dutka.

50
    Hosté však i nadále pokračují v tlaku, vybojovali další rohový kop, rozehrávat však budou ze druhé strany, třetí roh Jihlavy.

49
    Skóre se nemění, Zlatan Košťál podržel svůj tým a balón dokázal vyrazit na rohový kop, pokutový kop Jihlavy tak zůstává nevyužitý!

49
    Obrovská příležitost pro jihlavské fotbalisty! Sudí Vitner totiž nařídil pokutový kop v jejich prospěch!

47
    Hosté vhazovali poblíž rohového praporku. Následně si pomohli za cenu nedovoleného zákroku, rozhodčí odpískal útočný faul.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 14:02.

Střely na branku: 0-4
    Střely mimo branku: 3-0
    Rohové kopy: 0-1

Úvodní polovina hry je za námi, branku jsme neviděli. Sledujeme vyrovnané utkání, blíže k vedoucí brance měli hosté, ovšem Košťál žádnou z jihlavských střel za svá záda nepustil!

45+1

45
    Nakonec došlo ke střele, která mířila mezi tři tyče. Košťál si připsal už čtvrtý zákrok v dosavadním průběhu utkání, víc už se asi nestane.

44
    Jedna z posledních možností na skórování. Vysočina vybojovala standardní situaci, poměrně slušná pozice na ohrožení branky!

43
    Závěr poločasu patří domácím, kteří jsou aktivnější. To byla už třetí jejich střela, ovšem ani ta si nenašla cestu mezi tři tyče.

41
    Nepřesná přihrávka z kopačky domácího hráče. Rozehrávky se znovu ujme hostující gólman Dutka, závěr první půle se blíží.

39
    Míč se za lajnu dostal od domácího fotbalisty. Pro balón už směřuje brankář Dutka, který bude odkopávat od branky.

37
    Tepličtí dnes podruhé zakončovali zpoza velkého vápna. I v tomto případě však jejich pokus směřoval mimo tři tyče!

36
    Totožná situace také na druhé straně, útočný faul je odpískán i hostům. Do konce prvního poločasu zbývá zhruba deset minut.

35
    Rychlý návrat teplických fotbalistů zpět do defenzivy. Domácí šli ihned dopředu, zastavil je ale další útočný faul.

33
    Balón končí opět v zámezí, hlavní rozhodčí ukazuje, že vhazovat bude domácí tým. Ten s rozehrávkou nikam nepospíchá.

31
    Hosté zahrozili středem hřiště, nakonec ohrozili domácí branku! Košťál si připsal druhý úspěšný zákrok v zápase!

30
    Půlhodina hry je téměř za námi. Brankáři na obou stranách jsou zatím bez práce, hraje se převážně ve středu hřiště.

28
    Další faul byl odpískaný domácímu týmu ve středovém kruhu, tepličtí hráči zastavili slibně se rozvíjející akci protivníka.

26
    Hostující defenziva celou situaci bez větších problémů zvládla, domácí i nadále pokračují v obléhání branky soupeře.

25
    Nedovolených zákroků je dnes poměrně hodně. Teplice mají další příležitost v podobě standardní situace z dobré pozice!

23
    Vysočina dokázala vybojovat rohový kop. Bude to vůbec první roh v tomto zápase, hosté budou rozehrávat z levé strany.

22
    Zatím sledujeme opravdu vyrovnanou bitvu, momentálně jsou to hosté, kteří se snaží něco vymyslet, kombinují na útočné polovině.

20
    Domácímu týmu byl odpískán faul ve středovém kruhu. Vysočina to zkusila po pravé straně, ovšem z celé akce nic nebylo.

18
    K ohrožení hostující branky nedošlo, ovšem akce pokračovala a tepličtí fotbalisté se přeci jen dostali ke střele. Ta byla nepřesná!

17
    Dobrá příležitost pro Teplice! Ty budou rozehrávat zajímavou standardní situaci, k faulu došlo jen kousek za velkým vápnem!

16
    Úvodní čtvrthodina hry nám toho moc nenabídla, sledujeme spíše opatrný start z obou stran, na první branku stále čekáme.

14
    V tomto případě vhazovali tepličtí fotbalisté z poloviny hřiště. Balón směřoval dozadu, zahrál si také brankář Košťál.

13
    Boj o balón u rohového praporku na polovině hostujícího týmu. Míč se nakonec do zámezí dostal od domácího fotbalisty.

11
    Úvodní desetiminutovka hry je za námi. Tepličtí jsou v těchto chvílích aktivnější, drží balón a snaží se něco vymyslet.

10
    Jeden z hostujících hráčů si ve středu hřiště pomohl nedovoleným zákrokem, což neuniklo sudímu Vitnerovi.

8
    Podruhé během krátké chvíle je odmáván ofsajd hostujícího celku, Teplice ihned rozehrávají a zkouší to znovu středem.

6
    Útočnou snahu hostujících fotbalistů zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajdové postavení!

5
    Poprvé zahrozili také tepličtí fotbalisté, kteří se s míčem dostali až v velkému vápnu hostů. Poté o balón přišli, odkopávat bude Dutka.

4
    Další útočná akce Jihlavy byla vedená středem hřiště. Domácí zadáci byli pozorní a soupeře do další střely nepustili.

2
    Hosté do utkání vstoupili aktivněji a hned ve druhé minutě se dostali do zakončení. Brankář Košťál si připsal první úspěšný zákrok!

1

FK Teplice: Košťál – Vepřovský, Válek, Knapík, Vobecký, Bezdíčka, Kuchař, Radosta, Švejda (K), Ondrášek, Kányai
    Náhradníci: Plachý – Kunc, Janda, Daniš

FC Vysočina Jihlava: Dutka – Mory, Urbánek, Časta, Pavlík, Sargsjan, Šteffl, Kolčava (K), Banzuzi, Křišťál, Svatík
    Náhradníci: Prchal – Nerad, Mašič, Karmazín

Rozhodčí: Vitner – Koval, Fišer.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.