Wolfsberger – Austria 1:1 (kon.) | Linz – St. Pölten 0:0 (kon.) | Salzburg – Sturm Graz 3:1 (kon.)
LASK Linz
0:0 (0:0)
SKN St. Pölten
cz Nedeľa 14.04.2019, 14:30 • TGW Arena, Linz • Rakúska Bundesliga • O titul

Domácí celek byl v tomto zápase favoritem, navíc více než poločas hrál proti deseti soupeřům. Ani tak se mu však nepodařilo vstřelit gól. Neprosadili se ani hosté, a tak tento duel končí remízou. (16:25:08)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 9:3. Rohy: 13:8. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 15:15.

90+8

90+6
    Hlavička Dominika Friesere končí nad, Christoph Riegler bude vykopávat od své branky.

90+5
    Vinou několika ošetřování a zranění se bude ještě nějaký čas nastavovat.

90+4
    Sledujeme hru před brankou SKN, ale domácí celek ani po rohovém kopu nedokázal dostat míč do brány.

90+2
    Hraje se daleko od obou branek, navíc je momentálně Luan zraněný a ošetřovaný.

90+2
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Husein Balič, přichází Daniel Schütz.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat, velkou šanci si momentálně Linz nemůže vypracovat.

89
    Christoph Riegler rozehrává míč od své branky, balon dokázal zastavit po centru před branku.

88
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí mají převahu, ale na gól čekají.

87
    Žlutou kartu dostává Martin Rasner (SKN St. Pölten).

84
    Žlutou kartu dostává Philipp Wiesinger (LASK Linz).

84
    Philipp Wiesinger a Peter Michorl kombinovali na polovině, následně se pokoušeli rychle rychle přenést hru, ale ke střele se Linz nedostal.

82
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, sledujeme rychlý fotbal, domácí fotbalisté se pokouší vstřelit rozhodující branku utkání.

79
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Dominik Frieser.