Eindhoven – Graafschap 2:1 (kon.) | Willem II – Zwolle 2:0 (kon.) | Heerenveen – Groningen 1:1 (kon.)
Utrecht – Arnhem 0:0 (kon.)
Willem II Tilburg
2:0 (1:0)
PEC Zwolle
cz Nedeľa 14.04.2019, 14:30Holandská Eredivisie • 30. kolo

Je za námi duel 30. kola mezi Willem II a Zwolle! Utkání nabídlo velké množství hezkých akcí a také dva góly, které zařídili domácí hráči. Nejprve v 38. minutě uklidil míč za záda van der Harta útočník Dankerlui, následně ve druhém poločase přízemní střelou poslal Isak svůj tým do dvoubrankového vedení. V závěru utkání byla v nastavení odpískaná penalta, které se zmocnil opět Isak. Svojí střelu doprostřed brány lehce odbyl a brankář hostů mohl být alespoň s tímto zákrokem spokojen.

Domácí Willem II se tedy posouvá na cílenou sedmou příčku.

Děkuji za pozornost a u dalšího onlajnu na viděnou. (16:30:39)

90+4
    90+3. Penalta

90+3
    Není to gól! Van der Hart střelu Isaka krásně vykryl! Domácí to však nemusí mrzet.

90+3
    Tak nakonec budou mít přeci jen domácí možnost jít do třígólového náskoku! Po faulu brankáře na útočníka Willem je odpískaná penalta!
    90+2. Penaltový zákrok

90+2
    Byla nařízena penalta!

90+2
    Domácí se snažili zvýšit svůj náskok jedním z jejich útoků. Když se jeden z hráčů zmocnil míče, byl pískán ofsajd.

90+1
    Nastavují se 2 minuty nad rámec hrací doby.

89
    Dobrá hlavička Lachmana. Do brány se však nevešla.

89
    Běží posledních pár minut před koncem zápasu. Dokážou hosté vsítit alespoň jednu branku?

88
    Faul Zwolle, zahrávat vysoký nákop budou domácí.

87
    Lehká střela Willem II končí v náručí van der Harta.

86
    Hosté se hnali dopředu, ovšem díky opětovné nepřesné přihrávce putují opačným směrem do protiútoku domácí.

85
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Renato Tapia, přichází Vurnon Anita.

84
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Pelle Clement, přichází Zian Flemming.