Valladolid – Getafe 2:2 (kon.) | Bilbao – Rayo Vallecano 3:2 (kon.) | Sociedad – Eibar 1:1 (kon.)
Girona – Villarreal 0:1 (kon.) | Valencia – Levante 3:1 (kon.)
Athletic Club Bilbao
3:2 (1:1)
Rayo Vallecano
cz Nedeľa 14.04.2019, 14:00 • San Mamés Barria (Bilbao) • Španielska LaLiga • 32. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (15:58:55)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:16.

Je dobojováno. Nakonec se ve druhém poločase dostali domácí do dvoubrankového vedení – 3:1, hosté snížili na rozdíl jediné branky, srovnat se jim už nepovedlo. Tři body tak zůstávají v Bilbau, hosté naopak odjedou s prázdnou.

90+6

90+6
    Domácí mají k dispozici autové vhazování a ještě se tak možná podívají do útoku. Spíše se ale už blíží samotný konec tohoto duelu.

90+5
    Žlutou kartu dostává Iñaki Williams (Athletic Bilbao).

90+5
    Na řadě je poslední nastavená minuta, domácí brankář si rovná míč a odkopne ho od svého zařízení.

90+4
    Abdoulaye Ba byl v držení míče, zakládal další akci hostů, ale domácí obrana byla znovu proti. Hráči Bilbaa tak otáčejí hru na opačnou stranu.

90+3
    Raúl García střílel na branku soupeře, avšak jeho pokus za zády hostujícího brankáře neskončil.

90+1
    Nastavuje se ještě šest minut nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase.

89
    Brankář hostů Alberto García je v pořádku a nyní odkopl míč od své branky. Útočit tak jdou hosté.

89
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iker Muniain, přichází Kenan Kodro.

87
    Hostující brankář je z nějakého souboje otřesen a nyní je v péči lékaře. Uvidíme, zda bude moci dohrát toto utkání.
    85. Raúl De Tomás - 3:2

85
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Hosté se dostávají na kontaktní branku. RAÚL DE TOMÁS si naběhl před prázdnou branku soupeře a poté v pohodě uklidil míč za Herrerínova záda – 3:2. Naděje Vallecana tak ještě žije. Asistence: Adrián Embarba.

84
    Další rohový kop zahrávalo Vallecano, letící míč pak obrana Bilbaa odhlavičkovala do bezpečí.

82
    Bébé centroval míč do pokutového území, ale dříve u něho byli hráči domácích, kteří jeho úmysl zmařili. Dostali balon pod kontrolu a už s ním míří na druhou stranu.

81
    Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu a domácí mají stále náskok o dva góly. Hostům se naopak nedaří snížit na rozdíl jediné branky, aby se dostali zpět do zápasu.

79
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází José Angel Pozo, přichází Franco Di Santo.

Vendula Zdražilová

Góly: 2. I. Williams (Beñat), 50. I. Williams (I. Córdoba), 72. Raúl García (Muniain) – 45. Á. Moreno, 85. De Tomás (Embarba)

Karty:   90+5. I. Williams (ATB) – 49. Advíncula (VLL), 70. A. Ba (VLL)   52. Advíncula (VLL)

Nepremenená penalta: 18. Raúl García (ATB), brankár Alberto García zneškodnil

Athletic Club Bilbao: Herrerín – de Marcos, Yeray, I. Martínez, Berchiche (61. Lekue) – Dani García (58. Unai López), Beñat – Muniain (C) (89. Kodro), Raúl García, I. Córdoba – I. Williams.
    Náhradníci: Simón – Lekue, Núñez, Unai López, Susaeta, Aduriz, Kodro.

Rayo Vallecano: Alberto García (C) – Advíncula, A. Ba, Amat, Tito – Mario Suárez – Bébé, Pozo (79. Di Santo), Medrán (69. Embarba), Á. Moreno (74. Á. García) – De Tomás.
    Náhradníci: Dimitrievski – Velázquez, Á. García, Agbo, Comesaña, Embarba, Di Santo.

Rozhodca: Martínez – Barbero, Noval

Diváci: 38 732